Skocz do zawartości

wieża technics sh-eh780 + jakie głośniki ?


alexunder997

Recommended Posts

Witaj tutaj na aukcji jest wiekszość o tym sprzęcie, mysle że powinno wystarczyć http://www.allegro.pl/item785153576_techni...ealny_5_cd.html icon_smile.gif Lubie gdy przydudni bas, ale bez jakis rezonasów i totalnego zakłucenia, środek powinien być też w miare wyraźny, na superwysokich tonach mi nie zależy icon_smile.gif, głównie słucham techno, trance i rap. Jestem z Zamościa

jeszcze raz apeluje o pomoc ! Edytowano przez RoRo
korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić lub poprawić swoją wypowiedź...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, widzę przepraszam, myślę, że jeśli ta wieża ma naprawdę moc około 100watt rms na kanał to spokojnie możesz dokupić sobie jakieś podstawkowe kolumny, ew. jeśli zależy Ci tylko na poprawie basu, to dobry subwoofer. Wolisz poprawić sam bas, czy cały dzwięk ? Czy Ty po prostu nie masz kolumn w tej wieży?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć potężny bas to kup sobie jakieś podłogówki, np. JAMO S718 (nowe dostaniesz za 1200zł z transportem, a używki chodzą w granicach 800zł), żaden sub ci nie będzie potrzebny i na pewno pokój wypełni ci się niskimi częstotliwościami. Ktoś napisze, że JAMO do 10m2 to zły pomysł, ale rozumiem jakiego dźwięku szukasz i myślę, że sprawdzą się całkiem nieźle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...