Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze kolumn :)


Bizo

Recommended Posts

Witam, chcialbym w najblizszym czasie wymienic sprzet na lepszy lecz niewiem jakie kolumny moge kupic.Teraz gram na kolumnach Life Ton i 2 wooferach 4 ohm samorobki icon_smile.gif. Amplituner ktory posiadam to SONY STR-DE135 i raczej on juz musi zostac bo niemam funduszy na nowy amplituner.Rozwazam kupno Tonsil Altus 140/200 lub ew 300 jezeli warto.Moze polecilibyscie mi cos innego? Zalezy mi ogolnie na tym zeby ladnie, dynamiczniegraly , zeby bass byl dosc mocny poniewaz jestem przyzwyczajony do dosc duzego basu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie rozpatrywalem kupno kolumn uzywanych icon_smile.gif Mysle ze tak maxymalnie 700-800zl chcialbym na nie wydac, a te magnaty wiesz jak graja, ja raczej dokladnie niejestem w stanie sprecyzowac tego jakbym chcial zeby graly, chce zeby byl niemaly bas a wiem ze altusy siekaja ladnie, i zeby byl czysty ladny dziwek , zeby wywarlo to namnie wrazenie poprostu icon_smile.gif BTW. czy ten moj wzmacniacz pociagnie te altusy 300?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracajac do mojego pytania czy ten SONY STR-DE 135 pociagnie altusy 300? i czy trzeba do tego korektor graficzny. sluchalem Altusy jak cicho jest to pieknie graja a jak trzeba siekaja ze obrazki na scianach przesuwa icon_biggrin.gif obecnie gram na dowch wooferach samorobkach Alphard xe star troche sieka ale sie niema co oszukiwac ze to jest lipny bass icon_smile.gif ogolnie niejestem zadowolony z kolumn tych co mam Life Ton A 3.3 troche slabo graja:) ja sie napalilem na altusy icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...