Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jestem nowym użytkownikiem tego poratalu. Krótka piłka bo nie będę się rozpisywał: Mam 800zł do wydania. Za to chcę kupić kartę dźwiękowa i głośniczki tak bym odpływał przy słuchaniu muzyki w super jakości. Tak wiem za tą kwotę nie wiele zdziałamy. Mam pokój 9m2 (standartowy blok) Nie wiem czy kupwać te przereklamowane Logitechy czy grzejace sie creativy. Myślałem moze nad Solo 7c ale sa za duze jak na moj pokoj raczej nie bedzie sie ich sluchac milo. Brałbym jakbym miał tak z 12m2. Nie wiem jak dobrać jakiś dobry wzmak i monitorki dlatego się tu pytam co robić. Chciałbym aby to grało naprawdę dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 800zł najlepszym zestawem będzie połączenie karty Audiotrak Prodigy HD2 i głośników Microlaba SOLO 6C. 7C to już znacznie większa konstrukcja (wyższa) i na biurku wygląda dość dziwnie, ale 6C powinny się dobrze sprawić. Potrzebujesz jeszcze kabla połączeniowego (nie wiem ile go potrzebujesz, ale radzę podpiąć to czymś lepszym, a nie cienkim czarnym z marketu), w tym przypadku 2RCA-2RCA np. taki (swoją drogą ciekawy ten kabelek cena niska, a wygląda jakby kosztował z 10-15x więcej).
Całość zestawu (z kablem połączeniowym) to będzie co prawda 900zł, ale myślę, że warto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...