Skocz do zawartości

Pomoc w złożeniu zestawu kd do 3.000zł


FiIip

Recommended Posts

Witam,


od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu kina domowego, jednak ogromny wybór połączony z moją niewiedzą w tej dziedzinie nie pozwalają mi podjąć jakiejkolwiek decyzji. Postanowiłem więc zwrócić się do ludzi, którzy się na tym znają i tutaj liczę na waszą pomoc. Zacznę od niestety mocno ograniczonego funduszu, na cały zestaw KD jestem w stanie wydać do 3000zł. Zestaw miałby się znajdować w pokoju ok. 25m^2, który nie jest niestety oddzielony od małej kuchni ok 5m^2. Zestaw miałby być wykorzystywany w 50% do muzyki i w 50% do filmów. Zależałoby mi również, aby amplitiuner radził sobie z 1080p ponieważ w przyszłości planuję zakup telewizora (najprawdopodobnie Sharp 32DH65E) i odtwarzacza blu-ray. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam,
Filip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo wątków w tym temacie w dziale KINO DOMOWE - sprawdź kilka z nich, choćby ten
http://forum.audio.com.pl//index.php?showtopic=15518

Ważne, byś nie kupował kiepskich i niefirmowych kolumn.
Jest trochę zestawów choćby Pioneer serii 918/919 z DV-410/420 i kolumnami JAMO S606 lub KODA...
poza tym Yamaha od modelu RX-V465 w górę
Poniżej masz za 3500zł wyższy model Yamaha RX-V765 i może warto dołożyć...
http://www.allegro.pl/item815047362_yamaha...7v2_kredyt.html

Inna możliwość to trochę dozbierać i kupić od razu coś z odtwarzaczem BR...
Chcesz od razu zestaw z subwooferem, czy sub może być później (to drugie będzie chyba rozsądniejsze...)

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...