Skocz do zawartości

Wymiana kabli w pianocrafcie


Recommended Posts

Nie da się jednoznacznie polecić konkretnego modelu kabli, nawet ostatnio była sytuacja, że osoba pytała o kable, jakieś odradzono, a ta osoba i tak je kupiła. Oczywiście zadowolona, dźwięk się podobał icon_wink.gif
Musisz wypożyczyć jakieś modele i samemu posłuchać, a później warto kupić coś używanego (zniszczenie kabli to ewenement, a płacisz 50%). Przykładowe propozycje: QED Silver Anniversary XT, Chord Company Silver Carnival, DNM Reson, a także takie firmy jak Audionova, Audioquest, IXOS, XLO, Xindak... Naprawdę jest tego cała masa, a rzadko się zdarza, że kabel jest zły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ile trzeba wydac za jakiegos dobre kable do glosnikow w e810?
jakie polecacie?



Jakiekolwiek lepsze od załączonych do zestawu. Mam PC E-810 od trzech dni. Dałem mu interkonekt Bandridge PROA 4200 i stare wyciągnięte z piwnicy kable głośnikowe AudioStream, teraz z miesiąc będzie się to wygrzewało, potem zobaczę co będzie dalej. Jak na razie dźwięk jest OK, tylko wysokie nieco zbyt stłumione...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie da się jednoznacznie polecić konkretnego modelu kabli, nawet ostatnio była sytuacja, że osoba pytała o kable, jakieś odradzono, a ta osoba i tak je kupiła. Oczywiście zadowolona, dźwięk się podobał icon_wink.gif
Musisz wypożyczyć jakieś modele i samemu posłuchać, a później warto kupić coś używanego (zniszczenie kabli to ewenement, a płacisz 50%). Przykładowe propozycje: QED Silver Anniversary XT, Chord Company Silver Carnival, DNM Reson, a także takie firmy jak Audionova, Audioquest, IXOS, XLO, Xindak... Naprawdę jest tego cała masa, a rzadko się zdarza, że kabel jest zły.



z tym wypozyczeniem to nie jestem pewien czy jest mozliwosc przez internet i nie chce wydawac pieniadzy za przesylki, zreszta jakims wielkim audiofilem nie jestem a te fabryczne strasznie mnie denerwuja bo czesto sie obluzowuja i glosniki przestaja grac
Jaki sklep netowy polecasz do zakupu takich kabli?
mysle, ze wezme jakis z w/w i bede zadowolony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...