Skocz do zawartości

Kino domowe podpięte pod komputer


TiRliTeK

Recommended Posts

Grają dwa głośniki, bo doprowadzasz sygnał stereo, a nie wielokanałowy. Musisz, albo użyć sztucznych symulatorów przestrzenności (Dolby Pro Logic i/lub różne tryby DSP np. ARENA/...), albo doprowadzić sygnał trzema kablami 2RCA (razem 6RCA=6 kanałów) o ile to kino ma wejście wielokanałowe.

Poza tym twoja karta ma chyba cztery kanały (ta przynajmniej wynika z nazwy), więc wszystkie głośniki nie będą działać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiRliTeK
Napisz więcej o modelu tego Panasonica - a najlepiej zamieść zdjęcie jego tyłu z wszystkimi złączami.
Czy Panasonic ma wejścia wielokanałowe cyfrowe albo wejście 5.1 (6 gniazd cinch)?
Czy Twoja karta ma wyjście cyfrowe (i jakie) do wyprowadzenia dżwięku wielokanałowego?

A o resztę napisał już Pacio.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Ja tez mam sound blaster live 5.1 i mi jakoś chodzi.Proponuje sprawdzic podlączenia do subwofera głosnikowego,a potem ustawienia w karcie muzycznej,i ogólnie w komputerze.Ta karta muzyczna bardzo dobrze wspólpracuje tylko z płytą główną EPOX i kartą graficzną exkalibur czyli RADEON np.1600.Ja tez miałem podobny probłem więc pisze.i głóśniki komputerowe firmy CREATIVE.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...