Skocz do zawartości

mission m64i czy m34i


pelzak

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc w doborze kolumn , pokój ok 20m2 ampli onkyo tx-sr307, i - wymienione m34i czy m64i?? m34i mialem okazję posłuchać - w porownaniu z innymi i bylem zdecydowany je kupic ale.. zaczalem czytac i pojawily sie m64i - nie mam mozliwosci odsluchu tych kolumn. Czy ktos moglby wskazac roznice w brzmieniu obu?? obecnie mozna je kupic w tej samej cenie wiec ..taki dylemacik.
Dziekuje i pzdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świecie produkcji kolumn nic nie jest oczywiste, zawsze trzeba posłuchać zanim dokona się wyboru. Liczba głośników jeszcze o niczym nie przesądza MatiMan. Ważna jest też powierzchnia głośników, litraż kolumny, częstotliwość, zwrotnica - słowem cała konstrukcja. Jedno jest pewne, że producent w serii wyższej sosuje znacznie lepsze jakościowo komponenty i przy takim producie możemy zakładać że dostajemy ,,więcej" i ,,lepiej" icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat co pelzak (autor watku). m64i czy m34i ?
Moj pokoj ma 22m kw i 3.3 m wysokosci ...co pewnie tez nie pozostaje bez znaczenia. W opisie m64i, ktore znalazlem na allegro przeczytac mozna... "Kolumny są konstrukcją 2 drożną z kopułkowym, jedwabnym głośnikiem wysokotonowym i jednym głośnikiem niskośredniotonowym. Przeznaczone są do ustawienia w pomieszczeniach o powierzchni od 12 do 30 m kw.
Aby wyeliminować turbulencje i szuby otworu BR, został on umieszczony z tyłu."
Chodzi mi o te 30m kw. ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc.
Bede wdzieczny za kazda sugestie (pewnie autor tematu takze).
Pozdrawiam forumowiczow.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...