Skocz do zawartości

jaki amplituner do tych glosnikow STX F-200


Kosiek

Recommended Posts

Czesc

nie mam zamiaru wydawac za duzo kasy na ten cel i wiem ze to niesie ze soba slabsza jakosc to jest jasne icon_smile.gif Ale mam zamiar kupic te glosniki
http://stx.sote.pl/f-200-czarny.html i potrzebuje sie dwiedziec jaki amplituner mam do nich kupic tez nie dogi do 300zl (+/-50zl) zeby to chodzilo przyzwoicie icon_smile.gif

Prosze piszcie a najlepiej jak ktos by mi pokazal taki amplituner z alegro zebym mogl wiedziec czego mam szukac i o jakiej mocy ma byc zeby dotrzymywal kroku w mocy glosnikom icon_smile.gif

A i jeszcze prosze powiedziec mi na co mam konkretnie zwracac uwage w wyborze amplitunera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę ci kupić sam wzmacniacz, a nie amplituner. Taki wybór odbija się pozytywnie na wszystkich parametrach wzmacniacza (np. niższe szumy, a za tą samą cenę większa moc). Rozumiem, że wzmak ma być używany, bo jeśli liczyłeś na nówkę to powiem ci, że nie ma szans (tylko "no name", ale tego nikt ci nie poleci).

Jeśli wszystko się zgadza to możesz rozejrzeć się np. za jakąś Yamahą AX-500, może jakiś średni model Pioneera, Harmana czy Denona.

Poza tym zastanów się nad tymi głośnikami, dużo lepiej byś zrobił gdybyś kupił jakieś używane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...