Skocz do zawartości

Jamo 606, Mission M34i czy KEF C5?


ryjoslaw

Recommended Posts

Witam!
W związku z tym, iż już nie mam możliwości kupna C7 po okazyjnej cenie (tj. 750 zł) mam znowu dylemat Pytanie jak w temacie, co wybrać z kolumn jak w temacie. Czy na onkyo 605 z tymi kolumnami będzie jakaś różnica w jakości, czy to bez różnicy czy wybiorę jamo, mission czy KEF?Albo coś innego w podobnej cenie co jest warte uwagi. Zastanawiam się jeszcze nad Celestion 30? Pomóżcie bo mam taki mętlik w głowie, Bardzo mi się podobają Jamo 606, ale niektórzy mówią że w stereo są kiepskie. Czy to będzie lepiej grało niż moje obecne M-audio?
Pokój 20 m, muzyka praktycznie każda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od M-Audio ww. kolumny na pewno zagrają lepiej, ale które ci się najbardziej spodobają brzmieniowo to już ciężko powiedzieć. Niestety JAMO S606 nie słuchałem jakoś dokładnie (w sumie jakoś ludzko ustwionych wogóle nie słyszałem) z tego co wiem są dość suche w stereo i nie tworzą takiego klimatu jak brytyjczycy (KEF czy Mission), ale to takie bardzo ogólne (nie sugeruj się tym za mocno). KEF gra dość ciepło z mocno rozbudowaną (jak na ten pułap cenowy) sceną i lekko wycofany basem (do kina może go być trochę mało, chyba, że masz suba), Mission barwowo jest zbliżony do "rodaka" dość ciepły i przyjemny w odbiorze, ale scena na trochę gorszym poziomie, za to basu jest więcej. Także coś za coś, ale i tak polecam odsłuch, bo z samych opinii nie da się za dużo wywnioskować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...