Skocz do zawartości

Jakie kino za małą kase i dosc dobrych parametrach


Abaddon

Recommended Posts

Szukam jakiegoś zestawu kina domowego do max 2000zł ale szczerze powiedziawszy jak będzie tańszy tym lepiej icon_biggrin.gif Niestety budżet na to mam nie zawielki czyli chciałbym kupic takie bardzo komercyjne kino domowe które mam za ta cenę dobre parametry Chciałbym żeby to był zestaw 5.1 myślałem o zakupie Samsung HT-TXQ100 ale nie wiem czy to najlepszy wybór w tej klasie rozważam tez LG LH-T760IA LHT760IA jeśli jest tu ktos kto wie cos o takim sprzęcie bardzo proszę o pomoc może w takich cenach jest też cos godnego polecenia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dla ciebie dobra rade. Nie kupuj takich zestawow o ktorych pisales bo to jak bys ogladal i sluchal filmy lub muze na komputerze na glosnikach manty za 100 zl a nie o to chodzi.Kup na allegro lub na jakichs gieldach amplituner Yamaha 357 teraz to 700 zl lub inny model ,do tego dvd Panasonic s 42 czyta wszystko i to w niezlej jakosci cena 250 zl. Zostaje ci jakies 1000 lub 1100 zl na kolumny kup dobre moga byc uzywane bo to najwazniejszy element w kinie domowym, szukaj w allegro ja bym ci polecil jakies B&W z seri 600 na przod mozna kupic za jakies 700 zl a zagraja o niebo lepiej niz jakies wielkie wynalazki lub altusy na tyl dm302 lub jakies inne za 400 zl braknie ci na centrala ale warto odlozyc i poczekac subwofer tez pozniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...