Skocz do zawartości

Muza na DVD - czego słuchasz + co oglądasz


Adamc

Recommended Posts

Czasem pojawiają się w temacie "Czego słuchasz" informacje o ciekawych muzycznych DVD.
Myślę, że w naszych szafkach znajduje się dużo ciekawych muzycznych filmów, tak zapisów koncertów jak i innych związanych z muzyką.
Ciekaw jestem co u Was w tej kwestii słychać (i widać).

U mnie ostatnio pojawił się muzyczny "serial" -> "The Blues" - 7 dokumentów o historii bluesa.
Zdążyłem obejrzeć "Piano Blues" reżyserowany przez Clinta Eastwooda. Pycha.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W mojej szafce głównie koncerty na DVD. Muzycznych filmów raczej nie zbieram, choć parę sztuk jest na stanie. icon_smile.gif

Widzę Adam, że u Ciebie rządzi blues. icon_biggrin.gif
Ja w sobotni wieczór po raz kolejny, tym razem z żoną delektowałem się koncertem "Live in New York City" z 2001 r. z udziałem Bruce Springsteen'a i jego The E Street Band.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z muzycznych DVD - to tak 2 koncerty Metallica.
Koncert -Lary Fabian
Koncert - Chrisa Bottiego, Within Temptation.-Live In France, Depeszów icon_smile.gif Fatboy Slim (tu housowo imprezowo)
oraz przepiękne Victoria's Secret Fashion Show (tu jest na prawdę co oglądać icon_smile.gif) a muzycznie oprawa koncertu Seal icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słabo z DVD muzycznymi i koncertami, ale kolekcja dopiero raczkuje, a pewnie będzie przybywać (jak wreszcie kino się skompletuje icon_wink.gif). Ostatnio w szkole oglądałem z kolegą (noc filmowa, takie nowoczesne atrakcje icon_wink.gif, ale nagłośnione PRLem, a mianowicie ALTUSami) Queen - Rock Montreal na Blu-Ray, poza tym mam jeszcze Iron Maiden - Live after death (słabo, myślałem, że będzie z jakimś masteringiem, a brzmi gorzej niż vinyl z przed 20 lat). Jest jeszcze DVD z video clipami Metallici i to chyba koniec, póki co icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
pacio Dziwne coś masz to Live After Death Iron Maiden .....
Jakość obrazu jest niezła, dźwiękowo bardzo dobrze .............. całe szczęście nie remasterowali tego .....
Materiał brzmi tak jak brzmieć powinien na koncercie, w końcu to koncert z Long Beach. A że brzmi gorzej niż winyl no to jest jakby oczekiwane i normalne w końcu to tylko DVD.
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od oczekiwań, wydaje mi się, że z tym obrazem mogłoby być lepiej. Gdyby komuś naprawdę zależało na oddaniu świetnego materiału to wideo wyglądałoby jak nakręcone nie dalej jak 8-10 lat temu icon_wink.gif, a jest jakie jest (nie złe, ale myślałem, że będzie lepiej)
Dźwięk zdziwił mnie dlatego, że winyl ma swoje lata i jego stan nie jest najlepszy, a ścieżki koncertu słuchałem jako PCM 2.0, czyli jakby nie patrzeć CD icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...