Skocz do zawartości

Denon DM-37 czy Yamaha PianoCraft E410


dedek

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Mam następujący problem chcę kupić tradycyjny zestaw stereo tylko i wyłącznie do słuchania muzyki. Kwota jaką mam na taki zakup jest przerażająco niska a dokładnie 2000zł. Szukając samemu znalazłem dwa modele które podałem w tytule lecz nie muszą być koniecznie te, mogą być inne propozycje i marki. Szukam wieży stereo która zagra bardzo dokładnie i bardzo realistycznie, do muzyki bogatej w szczegóły. Żeby wszystko brzmiało tak jak w rzeczywistości. Nie wiem który zestaw będzie lepszy do moich oczekiwań bo nie znam się na sprzęcie a po prostu bardzo lubię muzykę. Bardzo bym prosił żeby nie namawiać mnie na kino domowe. Odsłuchać samemu tych zestawów nie mogę ponieważ mieszkam w mieście w którym nie ma salonu sprzedaży tylko są zwykłe sklepy bez warunków odsłuchu, dodam że te sklepy nie posiadają takich wież (tylko yamahe znalazłem) tylko mogą zamówić za zaliczką. Więc bardzo ciekawi mnie w czym będzie różnica, jak grają poszczególne zestawy stereo i w tedy będę mógł wybrać stereo dla siebie.
z poważaniem Forumowicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie temat wałkowany na każdym forum kilkaset razy, wybór może nastąpić jedynie po przez bezpośrednią konfrontację ze swoimi płytami. Inna sprawa - są testy : mini wieże

Ciężko doradzić bo to indywidualna sprawa słuchu - jednogłośnego zwycięzcy nie ma - zapytasz dlaczego ?
Odp jest bardzo prosta - indywidualne preferencje słuchacza - jednemu pasuje Piano innemu Denon.

Grunt aby zestaw był w pokoju dobrze usytuowany to już połowa sukcesu icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...