Skocz do zawartości

Zestaw kina 5.1


christo

Recommended Posts

No ten ampli STR-DB840QS to ladny jest jutro sie aukcja konczy to moze cos sie zakupi juz jutro:) ile max. mozna dac za niego? No chyba ze lepszeym rozwiazaniem bylo by kupno wzmacniacza a nie amplitunera, kurcze juz sam nie wiem pogubilem sie w tym wszystkim:(
Czy bd dobrze wpspolpracowal kolumnami taga tav 606?
I jezeli mialbym taki zestaw to jak by sie sprawowal do gier na xboxa, filmow i sporadycznie mp3?icon_smile.gif
Wybacie za moja nachalność.. no ale chce sie dowiedziec zeby potem nie zalowac pieniedzy.. ale mysle ze mnie rozumienie:)
Pozdrawiam:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da sobie radę z tymi kolumnami. Z mocniejszymi również...
Jeżeli potrzebujesz wejścia cyfrowe to tym bardziej jest to dobre rozwiązanie - a co czym myślałeś pisząc o kupnie wzmacniacza?

Jeżeli 840QS ma oryginalnego pilota to spokojnie jest wart co najmniej 500zł (dla mnie jest wart więcej, ale ostatnio ceny spadły - i musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mam zamiaru w najblizszym czasie wymieniac kolumn:D To czyli do 1000zl ten taga tav 606 bd najlepsze?
Wspomnialem o wzmacniaczu bo kompletenie sie nie znam czy lepszy by byl wzmacniacz czy ampli do moich wymagan( xbox>filmy>mp3)

Ehhh w ostatnich sekundach aukji przelicytowali mnie i nie bd raczej posiadaczem tego 840QS... no chyba ze sie jeszcze zdazy jakas okazja na allegro no ale zobaczymy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie ze doskladam troche pieniedzy i kupie kod'y 702, bo wyczytalem ze sa lepsze od taga tav 606;)
tylko jest teraz maly problem z amplitunerem bo nie wiem jaki kupic.. bo ten sony 840QS zostal sprzedany juz i nie mam pojecia jaki moze byc w miare doby do kwoty 550 +/-
I wybaczcie za moja nachalannosc.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie ma sensu dopłacać! W każdym razie nawet w tej samej cenie ja bym wybrał 840...

925 to zazwyczaj model na rynek amerykanski - może być tak (ale nie musi...) , że jest jedynie na 110V i bez RDSu.
Nie pamiętam, jak jest z pilotami - być może w 925 jest dwukierunkowy pilot uniwersalny LJ-304 z wyświetlaczem LCD (bo różnie bywało i czasami dawali inny model pilota niż zazwyczaj).

W każdym razie 840QS to sprawdzony i niezły model, a poza tym jest nowszy niż seria 925.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję zakupu - mam nadzieję, że będziesz zadowolony!
KODA 702 jako fronty powinny zagrać niezłym basem.

Głośniki efektowe mogą wisieć na ścianie.
Najlepiej jak sa na tej samej wysokości (w dodatku na wysokości uszu słuchacza) jak kolumny frontowe.
W razie czego - czasami stosuje się też zawieszenie ich wyżej i pochylenie do dołu (nakierowanie osi głośników w stronę słuchacza).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...