Skocz do zawartości

jak podłączyć te głośniki >???


ziober14

Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić głośniki na allegro >http://www.allegro.pl/item823854970_extra_kolumny_1000_watt_vk_65a24_subwoofer.html i nie wiem jak je podłączyć jestem w tych sprawach zielony nigdy takiego czegoś nie podłanczałem .. Od razu mówie że głośniki chcem podłączyć do kompa co będzie potrzebne???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az stach sie bac, patrzac na te kolumny. To jest sprzet do samochodu (w praktyce kilkunastoletniego), ktorego wlasciciel, przewaznie dresiarz (pozdrawiam wszystkich w sportowych strojach - prosze nie miec mi za zle uszczypliwej opinii, probuje jeno naswietlic temat), mimo wszystko chce zadawac nim szyku. NAPRAWDE polecam jeszcze poszukac. Przede wszystkim czegos do domu. Sadzac po wygladzie, entuzjastycznie podanych parametrach i cenie nie mozna odniesc innego wrazenia, jak to, ze takie "kolumny" nie graja, ale bucza, dudnia i popiskuja.

W kwestii technicznej: wystarczy dokupic wzmacniacz, podpiac don komputer (pod jakiekolwiek wejscie, np. aux, tape, cd, tuner) i polaczyc z tymi kolumnami. Ale szczerze radze polaczyc z INNYMI kolumnami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Od razu mówie że głośniki chcem podłączyć do kompa co będzie potrzebne???

Potrzebne będzie jeszcze trochę zastanowienia i odpowiedzieć musisz na pytanie:
Ile możesz wydać na kolumny i wzmacniacz do nich?

Może lepszym wyjściem będzie kupić niezłe głośniki komputerowe - bo takie wynalazki to raczej można sobie odpuścić!
Mirafiori w poprzednim poście pokazał chyba dość wyraźnie, ile warte są takie wynalazki firmy VK oraz co można sądzić z ich opisu icon_mrgreen.gif

A skoro tematem jest coś pod komputer - to przenoszę wątek do innego działu. I proponuję popatrzeć w innych podobnych tematach jakie są opinie dotyczące podobnych problemów i tanich zakupów!

Pozdrawiam
PS. Potrzebne będzie również byś popracował trochę nad ortografią!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...