Skocz do zawartości

Co myślicie o czymś takim???


Recommended Posts

Jest to odpowiedź na pytanie, jak z dużego samochodu zrobić dwuosobowy icon_mrgreen.gif
Jak zwykle amerykańska przesada - ale jak ktoś lubi to jego sprawa. icon_wink.gif
No ale fotki niebrzydkie ....

W każdym razie jak znalazł do wykorzystania jako samochód do szkoły - dyrektor pewnie by dostał zawału, gdyby głośniej odpalić taką elektrownię w gablocie stojącej koło budy icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam

PS. Przeniosłem wątek do właściwego działu icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie tylko Amerykanie gustują w takich potęgach .. ale prekursorem dbDragu to chyba już są tylko oni icon_wink.gif
Z reguły to są suby do robienia ciśnienia, ale trzeba pamiętać, ze całe auto jest pod to przygotowane - zwykły samochód może tak łatwo nie wytrzymać.. 2-5kw z tyłu. No i tak w zasadzie to robi to co wielu hamerykańców.. ameryki tu nie odkryliśmy icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha dzięki za przeniesienie postu... Właśnie go szukałem i nie mogłem znaleść...
Pomyślcie ile ten gościu musi mieć kasy żeby takie cuda kombinować...
Znalazłem jego wzmaka co ma w białym samochodzie to on kosztuje jeden 99 tysięcy w polsce a on ma takie dwa RocFordy czy jakos tam się nazywają...
Ja tam bym się cieszył jak w moim przyszłym aucie by był podwójny sub jakieś radyjko wzmak jakis i kilka głośniczków żeby stukały...
Dobry sub podwujny z 30cm głośnikami... kosztuje gdzieś 1200zł.. Wzmaka za 600 stówek można już mieć fajnego... a reszta to grosze...
I za 2 i pół tysiąca mam sprzecik wyje...bany.. No nie???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sub za 1200zł i wzmacniacz za 600zł.....................
Zależy co kto i do czego potrzebuje czasem to co określiłeś to minimum czasem max
Na pewno nie istnieje określenie dobry sub...bo nie wiadomo do czego....wzmacnicz za 600zł to raczej na przody...(i to też zalezy jakie przody, i jaki wzmacniacz)
na tył jeżeli już masz 2 x 12cali to zależy jakie są te głośniki jaki sub, auto..wtedy można myśleć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...