Skocz do zawartości

Szukam wieży/miniwieży


benek

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Szukam wieży w zakresie cenowym do 600 zł.
Właściwie to siostra szuka przeze mnie i ma być ona dla niej.

Wiem, że odradzacie wieże/miniwieże i do tego jeszcze nowe. Ale jak to kobieta, po prostu esteta Very Happy

Będzie to grało w pokoju 12m^2. Generalnie siostra słucha techno (ale takie "łagodniejsze"), dance i pop. Więc głośniki nie mogą zawodzić. Ale nie muszą być takie do "łupaniny" samej, bo na maxa żeby sąsiedzi słyszeli nie będą słuchane, tylko rozsądnie. Chciałbym też aby przy cichym słuchaniu nie buczały.

Aktualnie siostra ma wieżę Pioneer XR-P170T, która na te czasy jest trochę duża. Wyświetlacz już nie domaga, tak samo zmieniarka płyt, choć laser był wymieniany kilka razy, ma ona jeszcze 2 miejsca na kasety Very Happy Ogólne czas na zmiany bo same z nią problemy.

Aha. jeszcze jedno. Siostra bardzo często słucha radia, więc wzmacniacze z głośnikami raczej odpadają.

Myślałem nad taki modelem jak: JVC UX-TB3

Wiem może ktoś coś o niej więcej niż ja wyczytałem ze specyfikacji techniczne?
A może polecicie coś innego w podobnym stylu?

Będę niezmiernie wdzięczny za waszą poradę.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ONKYO CS-325, niestety nie słyszałem JVC, więc nie powiem ci nic konkretnego. Od razu mówię, że ze specyfikacji technicznej o graniu sprzętu się nic nie dowiesz, moc, ani pasmo przenoszenia nie robią dobrego dźwięku. Co prawda to ONKYO przekracza budżet, ale jak patrzyłem to tego Pioneera można popchnąć za 150-200zł (wyszłoby akurat 750zł). Mam tylko wątpliwości czy siostra będzie zadowolona, jak przesiądzie się z wieży z pogranicza mini i midi na mikro to może jej brakować basu. ONKYO ma wyjście niskopoziomowe na ewentualny subwoofer, ale to są kolejne koszty. Radziłbym posłuchać z siostrą i jeszcze przemyśleć temat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...