Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

poszukuję słuchawek do mojego iPod' Classic. Po pierwsze nie wiem nawet czy wolę słuchawki douszne czy otwarte, więc na razie jestem otwarty na wszystkie propozycje. Zależy mi aby słuchawki były możliwie najbardziej uniwersalne ponieważ słucham skrajnie różnej muzyki (elektroniczna, rock, electro, czasem jakieś reggae, a niekiedy i na poważną mnie nachodzi ochota). Sama cena nie jest jakimś dużym ograniczeniem ponieważ na obecną chwilę jestem w stanie przeznaczyć na słuchawki do ok. 1200zł. Przez chwilę zainteresowały mnie słuchawki Beats by Dre Studio, ale jednak coś mi mówi, że ich popularność wynika jedynie z marketingu, a nie z jakości dźwięku. Dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze tych słuchawek do ludzi, którzy z pewnością lepiej się na tym znają.


Pozdrawiam,
Filip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To iPoda to tak jak napisał muzyczny, nie ma co wydawać więcej niż 300-400zł. Piszesz, że nie wiesz czy chcesz douszne, czy nausze, ale to ważna sprawa, jeśli to mają być słuchawki do domu to poszedłbym w nauszne (w sumie nokółuszne), a jeśli do miasta/szkoły to douszne. Z dousznych polecam Sennheisera CX200 (jeśli chcesz drożej to możesz kupić CX300), a z nausznych to już ciężko nawet coś polecać jest tego tyle (AKG, Bayerdynamic, Sennheiser, Audio-Technica, Creative Aurvana LIVE!), że trzeba zacząć słuchać i tyle icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiej "okrutnej prawdy" potrzebowałem. Sam nie mam pojęcia ile powinienem wydać na słuchawki, żebym wykorzystał ich możliwości słuchając mp3. Skoro przedział cenowy 300-400zł max, to jakieś konkretne propozycje? iPod'a słucham raczej w warunkach typu ulica, autobus, szkoła, więc zapewne słuchawki douszne byłyby lepszym rozwiązaniem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...