Skocz do zawartości

harman czy yamaha czy denon


kamil92

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum. Mam dylemat odnośnie wzmacniacza. Mam do wyboru yamaha a s 700 harman kardon 980 denon pma 710ae i nad c 352 ewentualnie c 326. Nie wiem, który wybrać moje fundusze to 2200+-. Będzie to grało narazie z jakimiś kolumienkami podstawkowymi do 1000zł, ale w przyszłości chciałbym jak fundusze pozwolą podłączyć jakieś porządne kolumny podłogowe do 4k zł za parę. I rodzi się pytanie jaki wzmacniacz da radę dobrze takie kolumny zasilić. Rozpatruje też coś używanego jak nie znajdę nic nowego, ale nie wiem jak jest z awaryjnością takich urządzeń i w razie usterki kto mi to naprawi. Z góry dzięki za odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba zamówię Denona dra 700 + Wharfedale Diamond za 2650zł i nie wiem czy dobrze robię. Ostatnio słuchałem denon pma 710 ae z diamondami 10,7 i nawt nieżle to grało dobra dynamika nisko schodzący bas. Te wzmaki odpadają bo nie mam gdzie ich odsłuchać gdyż mieszkam koło Kielc.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiasz w ciemno bez odsluchu to sie potem nie zdziw ze Ci cos nie podejdzie .Każdy zwraca uwage na coś innego , także opieranie się na opinii innych jest z lekka ryzykowne.
Nie sadze zeby w Kielcach nie mozna bylo sprzetu posluchac , chyba jest cos takiego jak Fabryka Dzwieku bodajże , widze ze oferte maja calkiem calkiem
http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/Hi-Fi-AudioVideo/

M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post.1:Niestety to co pokazują w ofercie z tego mają może z 20% sprzętu
_______________________________________

Post.2:Kielce to nie jest takie wielkie miasto i ciężko z sprzętem tego typu Edytowano przez muzyczny_gość
proszę klikać funkcję 'Odpowiedz' / połączyłem posty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytat

Yamahę sobie odpuść bo kuje w uszy jej dźwięk, jest denerwujący.




Doprawdy?
O kurcze, mam na stanie 3 różne Yamahy (wzmaki), posiadałem 5 innych i jakoś żadna w uszy nie kuje/nie kuła ani nie była denerwująca ......
Owszem niektóre (nie wszystkie) modele bywają "drapieżne" ale żeby zaraz denerwować i kłuć. Może wystarczy dobrze dobrać kolumny do elektroniki a nie podobne sądy wygłaszać?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Kriso @ 3 12 2009, 19:47 )
"Yamahę sobie odpuść bo kuje w uszy jej dźwięk, jest denerwujący."



Jak widzę temat "ostrych" Yamah powraca. Dlatego proponuję koledze Kriso lekturę tematu

http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=9704&hl=

oraz a może zwłaszcza

http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...9&hl=yamaha

W tych miejscach temat był chyba dość konkretnie przedyskutowny i opisany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...