Skocz do zawartości

porada


pawelg500

Recommended Posts

Witam!


Zdecydowałem się na kupno 2 kolumn + jakiś odtwarzacz/wieża+wzmacniacz do nich, koniecznie z wejściem usb na pendrive'a.
No i w związku z tym chciałem się Was poradzic co bedzie najlepsze. Mój budżet wynosi okolo 600zł, poszukuję sprzętu nowego. Pokój 3 na 5m.
Muzyka jakiej słucham to głównie rock,metal,pop.

Obecnie mam przy kompie logitech x-540 na zintegrowanej karcie soundmax, jestem z nich średnio zadowolony- dobrze spisują się w filmach, średnio w grach, lecz w ogóle nie nadają się do muzyki.
Dźwięk przytłumiony jakbym słyszał przez mgłę. Wysokie tony porażka(dźwięki się zlewają, słychac szumy i pierdzenie), bardzo nienaturalny dźwięk, znacznie lepiej wypada bas.
Z nowym rokiem kupuję do nich Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, z nadzieją że poczuję poprawę, Ale i tak pewnie nie usłyszę tego co na dobrym stereo, więc te głośniki zostawię przy kompie.



przeglądając allegro trafiłem na coś takiego : http://allegro.pl/item839561595_hit_hyunda...klep_gw_fv.html plus jakieś mp3 + http://allegro.pl/item836604152_tonsil_kol...tr_prezent.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę z USB najlepsze jest LG FB163, jeszcze lepszą jakość zapewnia ONKYO CS-325, ale jest trochę droższe i nie ma tego nieszczęsnego USB. Wracają do LG jest sporo pozytywnych opini o niej, gra całkiem nieźle, mój kolega jeje używa i jest zaodowlony, design jest trochę kontrowersyjny i mało "haj-fajowy), ale dźwięk całkiem, całkiem.

Jednak jak tak się zastanawiam to dobrym rozwiązaniem byłoby pozostanie przy komputerze i upgrade sekcji muzycznej, a mianowicie zakup dobrej karty muzycznej (niekoniecznie CREATIVEa) i głośników 2.0.
W tańszej wersji masz Genius SP-HF3000A i ASUSa Xonara DX/XD, w droższej (doliczając koszt tego CREA Gamera) Microlaba 6C i Audiotraka HD2. Myślę, że taki zestaw spisze się bardzo podobnie, a może nawet lepiej od LG.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...