Skocz do zawartości

Zestaw głośników do powieszenia na ścianie


Piecu

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję zestawu głośników 5.1, ale satelity muszą być powieszone na ścianie (odpadają więc kolumny podłogowe).

Moje warunki:
- pokój 18 mkw
- głośniki będą głównie używane do filmów i telewizji, ale czasem też do muzyki
- telewizor Samsung LE40B650 FullHD (już jest). Sygnał z HD mam z Astera
- kwotowo tak do 2000 zł, ale jak będzie więcej to też rozważę (najwyżej trochę przesunę w czasie)

Rozważałem JBL SCS 178 (stąd wymóg powieszenia na ścianie - mam już kable wypuszczone), ale ma sporo złych opinii. Poza tymi ciężko jest znaleźć coś fajnego do powieszenia na ścianie.

Oprócz tego potrzebował będę też amplitunera i odtwarzacza DVD/BluRay.

Możecie coś poradzić? Jaki zestaw warto kupić? Co sądzicie o tych JBL? Jaki ampli?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Problem w tym, że nie łatwo znaleść taki zestaw!!! Osobiście wydaje mi się, że powinieneś poszukać coś w katalogu marki KODA - tanio i solidnie. Ale trafiłem w internecie na takie zestawy:
CANTON Movie 120 MX = 1700 zł
TANNOY SFX 5.1 = 1700 zł
- oba w/w zestawy powinny być osiągalne w sklepach typu MEDIA-.......icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif więc posłuchaj ich sobie.
Paradigm Cinema 70Ct = 2100 zł
- producent znany na swiecie, ma kilka hitów, powinno być ciekawie - nie wiem jak z dostępnością i możliwością wcześniejszego odsłuchu? Natomiast parę modeli w życiu słyszałem i jest to na pewno producent wart Twojej uwagi!!!!

P.S. Proponuje trzymać się markowych specjalistów od kolumn, nie od ,,wszystkiego"!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...