Skocz do zawartości

Monitor Audio rs8+rx1+rsw12...jaki do tego amplituner???


shadow1966

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam problem do rozwiąznia.
Posiadam zestaw głośników Monitor Audio, fronty rs8+ tyły rx1 i do tego sub rsw12.
Na razie gra ten zestaw z moją starą Yamahą rxv 440rds, ale mam zamiar zakupić nowy amplituner.
No i tu jest problem...JAKI???
Proszę o radę , co by najlepiej zagrało z tym zestawem?
Dodam,że głównie słucham na sprzęcie kino, żadziej stereo, pokój jest duży i słabo wygłuszony.
Ahaa, nie chciałbym przekroczyć 4 tysięcy na zkup sprzętu.
Z góry dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam w Mikołajki!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej polecił poprzednią serię, a przy tym model 2809. Gdzieś czytałem, że 2310 ma trochę lepszą sekcję wideo, ale podejrzewam, że tego nie zauważysz, a audio lepsze jest w 2809. Poza tym jest jeszcze Yamaha RX-V1900, H/K AVR460 czy ONKYO 607.

Poszukaj na forum zanim coś napiszesz, niedawno był bardzo podobny wątek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko, dlaczego do tej pory posiadałeś receiver marki YAMAHA??? Może to tylko przypadek, a może świadomy wybór.... Kolumny masz super, znam dźwięk M.A. RS6 + Yamaha DSP-A1, dlatego gorąco polecam połączenie Twojego zetawu Monitor Audio z Yamahą RX-V1900!!!!!!!!!! Powinieneś otrzymać otwarty, subtelny oraz bardzo szczegółowy dźwięk, dodatkowo kolumny zadbają o super przestrzeń i analityczność!!!! No i do 4000 zł go kupisz icon_smile.gif

P.S. Koniecznie pomyśl o centralnym: Monitor Audio Silver RS LCR, nawet kosztem suba - w sensie by go ewentualnie sprzedać/zamienić na centra..... Według mnie jest znacznie ważniejszy, a skoro masz taką ,,baterię" głośników jak RS8 - to basu Ci nie brakuje!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...