Skocz do zawartości

Wzmacniacz + monitory ~1500zł [nowe]


Bratek

Recommended Posts

Na początku przywitam się gdyż to mój pierwszy post tu icon_smile.gif Do tej pory sporo czytałem forum.

Dodam również, że przestudiowałem sporo tematów na tym forum, jak i w ogóle w internecie, i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi icon_smile.gif

Pierwszy z wymogów to taki, że sprzęt musi być nowy - używany nie wchodzi w rachubę. Wymóg osoby, która dorzuca się do interesu i nie da się go zmienić icon_wink.gif

Szukam (oczywiście) nowego wzmaka za 1000-1100zł. Trochę poczytałem i wraz z "miłymi" cenami z jednego ze sklepów zawęziłem swój wybór do:
Cambridge Audio Azur 340A SE
Cambridge Audio 540A v2
Denon PMA-700AE

Do tego monitory w cenie 400zł icon_smile.gif

Przy okazji jakiej firmy kupić kable, oczywiście chodzi mi o normalne ceny icon_wink.gif

No i teraz pytanie na co się zdecydować? icon_smile.gif Pokój 11m^2 więc różnica w mocy to raczej żaden wyznacznik. Słucham głównie rapu i dancehall'u. Trochę jazz'u, funk'u i dnb. Według tego co wyczytałem to lepszy byłby Denon, bo CA 340A ponoć do "lżejszej" muzyki się nadaje, ale z drugiej strony CA 540A gry ponoć lepiej od 340A. Co wy na to? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzenie całego audiostereo zajęłoby mi miesiąc, a chciałbym wyrobić się przed gwiazdką icon_wink.gif Poza tym jest tam marna wyszukiwarka, i trochę szukałem, ale raczej nie znalazłem zbyt wielu konretów więc może kolega mógłby pomóc? icon_smile.gif

Bez przesady z tym wykopem, mam niewielki pokój, strasznie głośno nie słucham, a teraz za mój sprzęt grajacy robi laptop icon_wink.gif

Na razie mp3, a potem, w miarę dopływu gotówki CD + Vinyl icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...