Skocz do zawartości

Kino domowe Samsung


kamil1972

Recommended Posts

Witam,
na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać ponieważ jestem nowy na tym forum.

Od 2 lat jestem posiadaczem zestawu kina domowego Sony DAV-DZ110 i przyszedł czas na zmianę.
Chcę zmienić ten zestaw, ponieważ pomału zaczyna kiepsko grać a mianowicie przestaje czytać płyt, filmy w formacie divx strasznie się klatkują co jest bardzo wkurzające. Interesuje mnie teraz kino domowe Samsunga. Zależy mi na "dobrym" dźwięku oraz dobrym odczycie płyt z filmami divx (żeby nie klaktowało itp).

Interesuje mnie wasze zdanie na temat zastawów które wybrałem.

1.SAMSUNG HT-TZ215
2.SAMSUNG HT-TZ222
3.SAMSUNG HT-TZ225
4.SAMSUNG HT-TZ315
5.SAMSUNG HT-TX35R
6.SAMSUNG HT-THX22R

W grę w chodzi też inna firma tylko proszę nie proponować mi żadnych amplitunerów, dvd DENON, ONKYO itp.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie zależy mi strasznie na jakości. Potrzebuje DVD aby bardzo dobrze odtwarzało filmy divx. Nie interesuje mnie Onkyo, Denon itp. ponieważ nie interesują mnie tak dobrej jakości zestawy, nie zależy mi strasznie na super dźwięku itp. a trochę szkoda kasy.
Interesuje mnie kino do 900zł, żeby dobrze czytało divx i żeby było "dobry" dźwięk i ładnie wyglądało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VK to jeszcze gorszy syf niż M-Audio, ale te JAMO to podstawowy model, więc szału nie robią. Radzę ci dobrze poczytaj inne wątki i wybierz jeden z zestawów, które były tam proponowane. Wszelkie markety są drogie w materii hi-fi i KD, więc nie warto tam kupować (chyba, że akurat jest dobra promocja, ale to rzadkość).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...