Skocz do zawartości

Jestem laiczką i prosze o pomoc w wyborze zestawu


KasiaM

Recommended Posts

Witam wszystkich na tym forum tak jak w temacie napisałam jestem laiczką w tym temacie a zamierzam kupic zestaw kina domowego przesledziłam dość duzo tematów na tym forum i mam mętlik w głowie czasem wydaje mi sie ze juz wiem kiedy potem okazuje sie ze nie bardzo chyba za duzy wybór jest w dzisiejszych czasach icon_smile.gif
Moze ja podam kryteria i warunki jakie sobie załozyłam odnośnie zestawu ma słuzyć do filmów głównie i do podpięcia z komputerem troche muzyki róznej pokój jest w sumie niewielki około 16 m2 przydało by sie gniazdo USB zeby cos puścic z pendrive no i oczywiscie amplituner z DD DTS itp telewizor chce podłączyć przez HDMI tak samo komputer a dzwiek z komputera przez kabelek optyczny

Chciałabym coś co ma dobry bas i czysty sopran oczywiscie jak za cene która zamierzam wydac i tu wiem ze mam troszke mało bo 2500 zł mniej wiecej choc wolałabym wydac troszke mniej bo zdaje sobie sprawe ze kabelki również kosztują a trzeba je wszystkie kupic osobno...

moze cos takiego ?? http://www.allegro.pl/item832560873_pionee...tem_olkusz.html

Bardzo prosze wszystkich szanownych forumowiczów o pomoc

Kasia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw, który podałaś jest dobry, ewentualnie możnaby dać inny amplituner. Konkretniej np. ONKYO 506 + Pioneer DVD 410/420 + KODA AV707 (może być jeszcze TAGA TAV606). Ten Pioneer jest dobry, bo to jeden z tych odtwarzaczy, które "łykają" wszystko, ONKYO będzie miało więcej mocy, co się przydaje w kinie, kolumny to już kwestia upodobań, TAGI prezentują się naprawdę zacnie, jak ktoś nie wie ile kosztowały to może pomyśleć, że naprawdę dużo icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...