Skocz do zawartości

Zakup wzmacniacza + monitorków


wydra

Recommended Posts

Witam, z czasem uzytkowania domowych Altusów 110 na Radmorze FM5412 zmęczył mnie, dlatego poszukałem forum i znalazłem wasze. Więc do czego zmierzam w swoim samochodzie mam zamontowany jeden z lepszych zestawów odseparowanych , podłączonych do Legendy wzmacniaczy, dlaczego pisze o samochodzie? otóż chciałbym w moim pokoju jakies 12 m2 uzyskać podobny efekt jak w samochodzie gdzie scena jest dość szeroka, do tego dzwięk jest czysty niezależnie od głośności , w Domowym Audio jestem kompletnie zielony, chciałem zakupić jakis wzmacniacz do tego dwa monitorki jakieś fajne, na początek do wydania liczmy kwota 1 tys zł, wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia także na początek coś co polecacie co np spełni moje wymagania, co do muzyki głownie cos w stylu Scorpions albo jakieś koncerty Bryan-a Adamsa itd itd, zdarzają sie nuty HH albo cos z lekkiego rocka, nie chodzi mi o zaginanie mnie basem bo od tego sa jakies suby uzupełniające. Więc czekam na jakieś propozycje bądź informacje pomocny przy zakupie takowego zestawu, Sprzęt może być używany , głownie licze na wzmacniacz jakis uzywany ze starej serii bo wiem ze to grac potrafi icon_smile.gif np . Fisher CA-2221 Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...