Skocz do zawartości

Jak słuchamy muzyki?


dedek

Recommended Posts

Cytat

Fotel, słuchawki i piwo, albo szlaneczka z kostkami lodu...i chce sie żyć.


Też często używam słuchawek (domownicy) i całkiem dobrze sobie daję radę, ale jest parę problemów z tym związanych.
Po pierwsze słuchawki nauszne wgniatają mi okulary w czaszkę.
Po drugie nauszniki nawilżają się potem gdy jest gorąco.
Po trzecie można się zaplątać w kabel.
Po czwarte nie można niczego gryźć, bo powoduje to straszny łomot w uszach... icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartol5 spoko icon_mrgreen.gif

Domyślałem się po odpowiedzi,ze masz ok wzrok icon_smile.gif

Jak kiedyś ( i obyś nie musiał) zaczniesz nosić, zrozumiesz człowieka który na co dzień nosi okulary i ściągniecie ich, brak ostrości jest drażniące icon_smile.gif

I pewnie nie jeden mnie tu poprze icon_smile.gif

a tymczasem tyle z OT a propos okularów icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zazwyczaj muzyka leci po prostu w tle. W tym czasie przeglądam internet, sprzątam pokój, albo inne takie rzeczy.

Mam też czasem taki swój rytułał, że lubie po prostu się upić wtedy wkładam słuchawki i bardzo głośno słucham szant icon_biggrin.gif ( pochodze z nad morza ). Wtedy do mnie jakoś bardzo trafiają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Jak to robię, pytacie? Zacznę od tego, że nie lubię "muzyki do sprzątania". Nie lubię muzyki w roli tła do prozaicznych czynności. Nie lubię bezwyrazowych pioseneczek - niech se leci, a ja zamiotę przedpokój! Muzyka ma pochłaniać mnie tragicznie. Słuchanie muzyki jest dla mnie niczym odprawianie spirytystycznych rytuałów. Ok, w kiblu w Makdonaldzie się przydaje tło. Wyjątek. Defekowanie po fast foodzie dobrze jest zagłuszyć. Słucham długich, pogmatwanych kompozycji, którym należy poświęcić całą swoją uwagę. Słucham proga! Kładę się na muzykalnym krześle i w całości oddaję dźwiękom. Gwiżdżę na komputer, miotłę, cycki itp. Słuchanie muzyki to czynność, która nie potrzebuje żadnego towarzystwa. Tylko ja (na muzykalnym krześle), płyta pokroju Pawn Hearts w odtwarzaczu i ekstazę czas zacząć. Warto dodać, że większość moich mrocznych, eklektycznych, progresywnych kompozycji zyskuje prawdziwy smak po zachodzie słońca. Oczywiście, zdarza mi się słuchać czegoś pogodnego, ale preferuję mroczne, melancholijne, baśniowe, refleksyjne, stuknięte, psychodeliczne klimaty.
Siadam, przymykam oczy i słucham. Tylko tyle. I szlag mnie trafia, gdy ktoś mi przerywa ucztę jakąś przyziemną błahostką, a Hammill akurat krzyczy w Lemingach:
Aaaaaaaa!!!

Pozdrawiam, Kostku.



Take the highway to the end of the night
End of the night, end of the night
Take a journey to the bright midnight
End of the night, end of the night
Realms of bliss, realms of light
Some are born to sweet delight
Some are born to the endless night
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gwiżdżę na komputer, miotłę, cycki



Też tak mam, choć to ostatnie często ma większą siłę przebicia icon_lol.gif

Cytat

... większość moich mrocznych, eklektycznych, progresywnych kompozycji zyskuje prawdziwy smak po zachodzie słońca. Oczywiście, zdarza mi się słuchać czegoś pogodnego, ale preferuję mroczne, melancholijne, baśniowe, refleksyjne, stuknięte, psychodeliczne klimaty.
Siadam, przymykam oczy i słucham. Tylko tyle. I szlag mnie trafia, gdy ktoś mi przerywa ucztę jakąś przyziemną błahostką



Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam icon_wink.gif
Chciałem kiedyś coś takiego napisać, lecz obawiałem się etykietki 'PSYCHOPATA' icon_eek.gif

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Ania22, super, extra!! Cieszymy się!! A powiedz Nam, świeczki też zapalasz do hip-hopu? Bo jesteś zafascynowana jego "niezwykłym przekazem", co dumnie zakomunikowałaś w innym temacie. Tak na serio - odpalasz temat za tematem, wpis za wpisem, niekoniecznie tak gdzie trzeba (tematy relikty przeszłości).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...