Skocz do zawartości

Jaki zestaw do 7000zł


biggorg

Recommended Posts

Witam!
Chciałbym kupić wzmacniacz, odtwarzacz CD i kolumny. Na wszystko mogę wydać 5000-7000 zł. Myślałem o wzmacniaczu Yamaha A-S 700, odtwarzaczu Yamaha CD-S 700 lub NAD C-525BEE i kolumnach KEF IQ 70. Słucham klasyki, jazzu i dobrej rozrywki. Sprzęt bedzie stał w małym 15 m2 pokoju. Bardzo proszę o poradę i z góry dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w takim budżecie mieści się zestaw:
ROTEL RA04
ROTEL RCD-06
Elac FS 68

Słucham na takim i bardzo sobie chwalę icon_smile.gif - neutralnie i wiernie oddaje co nagrane.
Elac to mało u nas znana firma robiąca kolumny (stajnia B&W). Mnie zwrócili na nie uwagę w salonie muzycznym -> poczytałem, posłuchałem, kupiłem icon_smile.gif
W testach wyprzedzają konkurencję z podobnej półki cenowej, odsłuch potwierdza testy icon_smile.gif.
Z Rotelem pięknie współpracują.
Powodzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do Twojego zestawu (Yamaha CD-S700 + Yamaha A-S700) dorzuciłbym kolumny, które na 15 m2 powinny idealnie się sprawdzić i dać satysfakcję: Dali Ikon 5!!!! Poleciłem koleżance z zestawem kina domowego DENON i efekt jest super!!! Sam mam zestawienie Yamaha + Dali i wiem, że to działa!!!
Poniżej link do postu:
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...=denon+dvd+1904
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...