Skocz do zawartości

pytanie o przewód głośnikowy


kamil84

Recommended Posts

mam juz ampli onkyo tx sr607 i zestaw 5.0 firmy mission i teraz te nieszczesne kable.zastanawiam sie nad
- klotz 2x2,5mm dac na fronty i centrala (12.99zl/mb) a na tyly 2x1,5mm (9.90zl/mb)
- proCab LS25 2x2,5mm (do wszystkich glosnikow) cena 7zl/mb
prosze o opinie i o pomoc.od razu powiem ze nie mam juz duzo gotowki na kabelki a czytalem ze oba przeze mnie podane niczym sie nie roznia praktycznie.. tylko ceną
- jeszcze zaproponowani mi kabel takiej marki jak SHULTZ .. tez 2x2,5mm za 140zl za 20mb.
nigdzie nie moge znalezc info na temat takiej marki
pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do końca, że Twój temat olano!!! Zauważ też, że w Twoim zapytaniu oprócz informacji ONKYO + MISSION oraz wymienione 3 modele kabli, nie dodałeś nic konkretnego o preferencjach dźwiekowych. Musisz też sam sobie radzić z takimi problemami, poza tym kable można wymienić z czasem na inne, testując je na własnym sprzęcie. Więc najlepszym ekspertem będzie Twoje ucho, a z wymianą/odsprzedażą nie powinno być żadnych problemów.......................
Kable to dość specyficzny produkt, który z regóły służy dopieszczeniu dźwięku w całym zestawie. Choć i są niewierzący w ich dobroczynność. Ale jeśli już wiesz co chcesz poprawić w swoim zestawie, to napisz zapytanie na naszym forum, a na pewno ktoś Ci odpowie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...