Skocz do zawartości

Probem z Cambridge Audio Azur 640


Styro

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Przed trzema tygodniami zakupiłem odtwarzacz Cambridge Audio Azur 640 C v2. Wszystko grało pięknie.
Po 1,5 tygodnia podczas odtwarzania płyty, nagle odtwarzacz się zawiesił. Wyłączenie i załączenie pomogło i wszystko grało nadal pięknie.
Niestety 3 dni później problem pojawił się ponownie. Tyle, że już wyłącz-załącz nie pomagało. Dopiero odcięcie zasilania pomogło.
Przez ostatnie 4 dni nie korzystałem ze sprzętu, aż do dziś. I znów ten sam problem. W czasie drugiego utworu "zawias" i nic nie drgnie - wszystko jest ukazane w filmiku do którego link podaję niżej.
Wszystkie płyty odtwarzane są oryginalne, odtwarzacz "zawiesza" się na różnych utworach - nigdy dwa razy w tym samym miejscu. Dziś po udanej próbie "zresetowania" grał przez kolejne 3 godziny bez problemu.

A oto wspomniany filmik (33MB).
http://www.psylesia.org/upload/cambridge_audio_640c.wmv

Pozdrawiam i z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.
Odtwarzacz jest oczywiście na gwarancji, ale może ktoś już kiedyś miał podobny problem i będzie mógł mi powiedzieć w czym tkwi problem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...