Skocz do zawartości

Zamiana kolumn front na tył ??


mario198

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar dokonać zakupu kina domowego yamaha rx v465 + koda av707v2 lecz nie mam zbytnio możliwosci ustawienia frontow z przodu przy tv 37", najlepiej pasowała by mi opcja zamiany frontow z tyłem,

1. czy stracę dużo na jakości dźwięku poprzez zamianę tego ustawienia ??
2. a może jest jakaś opcja w apli na zmianę ustawienia kolumn przód/tył ??


Oprócz tego mam jeszcze jedno pytanko odnośnie podłączenia laptopa (wyjście tylko stereo) pod amplituner.
Z tego co się orientuję to najprawdopodobniej potrzebna będzie jeszcze zewnętrzna karta dźwiękowa 5.1 na usb w celu uzyskania dźwięku 5.1 ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronty pełnią zupełnie inną funkcję w kd niż tyły (satelity) ...
Poza tym w stereo na 2 małych kolumnach nie zagra to prawidłowo - nie będziesz miał dobrych niskich tonów.
To już lepiej kup zestaw małych kolumn + sub, gdzie za odtwarzanie basów odpowiada subwoofer i prawidłowo rozstawił wszystkie kolumny! Albo kolumny podstawkowe zamiast podłogowych.

Co do karty USB 5.1 do wielokanałowego odtwarzania - masz rację, tak trzeba zrobić.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fronty pełnią zupełnie inną funkcję w kd niż tyły (satelity) ...
Poza tym w stereo na 2 małych kolumnach nie zagra to prawidłowo - nie będziesz miał dobrych niskich tonów.
To już lepiej kup zestaw małych kolumn + sub, gdzie za odtwarzanie basów odpowiada subwoofer i prawidłowo rozstawił wszystkie kolumny! Albo kolumny podstawkowe zamiast podłogowych.

Co do karty USB 5.1 do wielokanałowego odtwarzania - masz rację, tak trzeba zrobić.

Pozdrawiam



Dzięki za rade. W takim razie muszę się rozejrzeć za czymś innym niż ten zestaw.
Ja również pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...