Skocz do zawartości

kino domowe a konsola xbox 360


kamil84

Recommended Posts

witam!
mam juz zestaw kina domowego tj. zestaw glosnikow 5.0 Mission + amplituner Onkyo tx-sr607 podlaczone wszystko kablami proCabs 2x2,5mm.. na chwile obecną mam to wszystko podlaczone pod telewizor kablem hdmi hdmi w wyjscie output hdmi. Teraz chce podlaczyc konosle xbox 360 pod to wszystko.. i moje pytanie.Czy wystarczy podlaczyc kablem hdmi konsole z wejsciem hdmi game w amplitunerze???dzwiek mi to wtedy moze dac ale obraz co mi da? prosze o pomoc jak to podlaczyc...pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawe zauwazylem dzis.gdy amplituner sobie wlacze zeby sobie gral jako radio przy wylanczonym tv to graja mi wszystkie 5 glosnikow. Gdy wlancze tv to zmienia mi sie juz z 5 glowsnikow na 3.graja tylko dwa fronty i centralny. Dlaczego tak sie dzieje?? w opcjach amplitunera nic nie przestawialem. No i jak wlancze tv i chce zmienic cos w opcjach "speaker setup" to mam tą opcje niedostepna.. nie moge na nią wejsc...co sie dzieje???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie wszystkiego pod amplituner i wypuszczenie z ampa jednego kable sygnałowego daje łatwość żonglowania między różnymi źródłami. Jeśli podłączysz sobie teraz X-Boxa do ampa przez HDMI to będziesz miał obraz na TV i dźwięk na głośnikach Mission.

Jeśli chodzi to "dziwne zjawisko" to może jest to związane z HDMI CEC (sterowanie scentralizowanym) być może TV wysyła jakieś "impulsy", które blokują pewne funkcje w ampie. Polecam wziąć w rękę instrukcję i przestudiować całe menu (OSD) ampa bez włączania innych urządzeń. Pozwoli ci to skonfigurować wszystko (dosłownie) po swojemu i dzięki temu unikniesz niepotrzebnych problemów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...