Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kr0pka

Jakie sluchawki douszne i zewnetrzne?

Recommended Posts

Witam, chcialbym zapytac jakie polecacie sluchawki do 90zl, beda spelniac nastepujace zadania;
-podlaczone do komputera, muzyka to glownie hip hop [dobry bas jest istotny, jednak nie chce aby zaslanial cale pasmo]
Polecono mi narazie takie sluchawki
http://allegro.pl/item855574425_sennheiser...is_wys_24h.html - SENNHEISER HD 202
http://allegro.pl/item845025370_sennheiser...nio_kurier.html - SENNHEISER HD201

Wybrac ktores z tych czy moze polecacie cos zupelnie innego?

Drugie sluchawki jakie chcialbym kupic to sluchawki do mp4, tutaj cena maksymalna to 80zl, muzyki slucham zazwyczaj na dworze, w autobusie, w szkole, mysle o sluchawkach dousznych. Odtwarzacz jaki posiadam to: Philips SA3045/02 [GoGear].

Z gory dzieki za pomoc i piona icon_smile.gif

Te Sennki powinny się sprawdzić, możesz jeszcze obejrzeć sobie KOSSa Porta Pro, ale to już trochę więcej niż 100zł.

Douszne zaproponowałbym ci Sennki CX200, ale one kosztują jakieś 120zł, z tańszych CREATIVE EP-630. Oszczęszając tutaj może dorzuć trochę na te do kompa icon_wink.gif

Hej.
Co polecilibyście z dousznych do iPoda Nano do 200-250,- w kolorze białym dla kobietki?
Myślałem już nad Sennheiser'ami CX300 II Precision, albo CX400 II Precision.
Czy coś jeszcze jest godnego uwagi? Pozdrawiam

Cytat

Hej.
Co polecilibyście z dousznych do iPoda Nano do 200-250,- w kolorze białym dla kobietki?
Myślałem już nad Sennheiser'ami CX300 II Precision, albo CX400 II Precision.
Czy coś jeszcze jest godnego uwagi? Pozdrawiam

Trochę stary wątek ale z osobistych doświadczeń jako ajpodowiec podpowiem AKG K321

Małe, dokanałowe i grają rewelacyjnie. Tylko trzeba uważać na rowerze bo izolują od otoczenia idealnie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować