Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Kolumn Mildton 170 i Mildton 80


Zbyszek.

Recommended Posts

Witojcie! Mam zamiar kupić wzmacniacz do tych właśnie kolumn. Na oku mam Pioneer A-501r, wzmacniacz potrzebuję 4 wyjściowy - to chyba logiczne ponieważ muszę podłączyć 4 kolumny. Pioneer a-501r ma na wyjściu 70W, kolumny to odpowiednio 80 i 100W wszytskie po 8ohm. Jeśli zaproponujecie coś innego niż ten pionek to: na wzmacniacz chcem przeznaczyć 250-300zł, nie chcem marantza, sony, saby. Najlepiej Pioneer, Denon wygląd raczej nie istotny ale nie chcem czegoś na wzór starych unitr np ws 4422 icon_smile.gif najlepiej coś podobnego do w/w pioneera. Pozdrawiam serdecznie.

A dodam muzykę: głównie Trance, Electro-house, no niestety te gatunki różnią się tym, że trance ma mało bassu a electro-house dużo... powiedzmy że ogólnie techno, słuchanie głośne, czasem na imprezach będą wykorzystywane kolumny icon_smile.gif

Edit: myslałem też o Diora WS-504
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie sugeruj się "co chcem", tylko czego potrzebujem, by sprostało Twoim wymaganiom.
Pionerek szybko się zjara, albo uszkodzi kolumny przy lepszej imprezce. Nie znajdziesz wzmacniaczy za te pieniadze, które równolegle napędzą Twoje 4 głośniki.
Moje propozycja - sprzedaj to, co masz i kup poniższe kolumny :
http://www.allegro.pl/item851971657_kolumn...8cm_woofer.html
Wtedy takim Pioneerem (w razie potrzeby) zrobisz 2 razy wiecej basu i chałasu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dobrze pogadasz - to kupisz za mniej niż sądzisz:) Bez urazy - Zeusy to nie ta półka. Nadto - Zeusy ZNOWU potrzebują mocnego wzmacniacza.
Każdy wzmacniacz za 200-300 zł z 4-rema kolumnami o mocy nominalnej 70-100 W, będzie miał problemy jak go rozkręcisz!
A z tymi kolumnami, które Ci podałem prawie KAŻDY wzmacniacz o mocy 50-100W, omalże rozwali chałupę! Są prawie 4 razy głośniejsze od ZEUSÓW.
Tzn. że przy głośnym graniu na Zeusach będziesz miał wzmacniacz ustawiony na godz. 15.00 (tuż przed "zgonem"), to na Infinity SM 255 będziesz miał gałkę wzmocnienia powiedzmy na godzinie 9-10 (w przybliżeniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...