Skocz do zawartości

Picture Disc LP fatalna jakosć dzwieku


Recommended Posts

Mam pytani czy ktos z Forumowiczów spotkał ł sie ksiedys z LP wydanym w formie Picture Disc tzn Longplay nie jest czarny lecz kolorowy najczęsciej w formie zdjęcia. Pytam dlatego gdyż ostatnio nabyłem na allegro najnowsza płyte Nightwisha "Made in Hongkong" wydanie niby limitowane super hiper natomiast jakośc dzwięku gorsza od starego tonpressu nie wiem czy jest to związane z formą wydania Picture Disc czy po prostu wytwórna Nuclearblast dała ciała na całej lini ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Najczęściej Płyty wydane jako Obrazki mają słabszą jakość niz zwykłe czarne - jest to bezpośrednio związane z malujką na ścieżkach.
Dlatego też tzw. Picture discs to płyty Kolekcjonerskie - tak naprawdę nie służące do odtwarzania. Oczywiście zdarza sie tak, że picture jest jedynym wydaniem na winylu i wtedy robi się problem .........
W wypadku Made in Hong Kong Nightwish - płyta w ogóle jest słaba pod względem realizacji ....... bez względu na nośnik.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Jak w temacie:) Jako że mamy zamiar rozbudować naszą muzykę, teraz oficjalnie w nowym wątku, zapytuję, czy znaleźliby się wśród Was tacy, którzy popisaliby do naszego portalu - chadzacie na przeróżne koncerty, zatem pomyślałam, że moglibyśmy wykorzystać Wasze zainteresowania i może przy okazji odkryć w Was talent dziennikarski icon_mrgreen.gif Chodzi mi o niedługie teksty liczące sobie 2-3 tys. znaków. (w miarę naszych możliwości będziemy starali się także Wam chodzenie na koncerty ułatwiać). To raz. Dwa - startujemy wkrótce z nowym blogiem muzycznym, więc i może chcielibyście współtworzyć go z nami? To taki skrót - jeśli kogoś z Was tą propozycją zainteresuję, (a mam nadzieję, że tak!!), proszę o maila: aleksandra.bialas@avt.pl. Omówimy sobie szczegóły wszelakie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...