Skocz do zawartości

sony CMT-HX70BTR czy denon RCD-M37


ifaaaa

Recommended Posts

Witam,
od jakiegoś czasu poszukuje sprzętu stereo, niestety nie zabardzo dobrze czuje się na rynku tego sprzętu. Zastanawiam się defakto nad dwoma wieżami:
1. Sony CMT-HX70BTR
2. Denon RCD-M37
ewentualnie Yamaha Pianocraft E730 (nie zależy mi aż tak bardzo na systemie DVD wiec tą w ostateczności).
Chciałabym się zapytac czy pomiędzy denonem a sony jest duża różnica w jakości dźwięku, bo że w cenie to wiem (ok 400 zł), przy czym jestem w stanie kupic droższego Denona jeżeli jest on dużo lepszy icon_smile.gif Zależy mi róznież na tym aby napęd CD był cichy.
Wieża jest potrzebna mi do pokoju ok 20 m2, muzyka jakiej słucham to R&B, Soul czy poezja śpiewana.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jaka jest różnica to Ci nie powiem icon_wink.gif bo nie odsłuchiwałem nic na wybranej przez Ciebie wieży sony, ale kupiłem nie dawno Denona i jest na prawdę dobry.
Wybierając pomiędzy Twoimi sprzętami brał bym wiadomo denona bo już go wybrałem (w ciemno bez odsłuchu).
Na forum doradzane małe zestawy stereo (to co wyczytałem w archiwum forum) to:
1 yamaha pianocraft
2 denon
3 onkyo
W takiej kolejności jeżeli o jakość dźwięku chodzi.
O sony prawie nie wspomniano nawet w dziale testy na tej stronie nie było tej wieżyczki sony.

Decyzja należy do Ciebie! Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...