Skocz do zawartości

Projektor czy duży TV?


majkel

Recommended Posts

Mam pokój 25m i dużą ścianę, gdzie mógłby pracować projektor. Będę siedział ok. 4m od ekranu. Teraz pytanie co wybrać, duży obraz z projektora mnie kusi, ale czy 4m to nie za mało? Ponadto chciałbym oprócz DVD oglądać też zwykłą TV (sport, dokument, zatrzymania icon_biggrin.gif ). Pokój nie jest pokojem do kina, to normalny salon w mieszkaniu, gdzie toczy się życie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektor potrzebuje jednak odpowiednich warunków dla prawidłowego i komfortowego oglądania programów. Praktycznie przez cały czas oglądania projekcji, pomieszczenie musi być zaciemnione, a więc utrudnia to w pewnym sensie normalne życie. Projektor to również większe opłaty za prąd. Mnie też kusi projektor, ale wyłącznie dla oglądania filmów. Dla programów TV wystarczy telewizor.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam pokój 25m i dużą ścianę, gdzie mógłby pracować projektor. Będę siedział ok. 4m od ekranu. Teraz pytanie co wybrać, duży obraz z projektora mnie kusi, ale czy 4m to nie za mało? Ponadto chciałbym oprócz DVD oglądać też zwykłą TV (sport, dokument, zatrzymania icon_biggrin.gif ). Pokój nie jest pokojem do kina, to normalny salon w mieszkaniu, gdzie toczy się życie.

Proponuję duży płaski telewizor, dobry system dźwięku 5.1 a od święta - uczta z dużym ekranem - projektor można ukryć a ekran rozwijać jak nie z sufitu to rozkładać na statywie.
Wszak do kina nie chodzi się co chwila...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...