Skocz do zawartości

CD do Rotela RC1070/RB1050


GP78

Recommended Posts

Cześć,

Posiadam wzmacniacz jak w tytule. Do tego podłączona jest Yamaha CDX396 (jeszcze pozostałość ze starego systemu) i kolumny AA Phoebe (pierwsza wersja jaka powstała - tak na boku fajne kolumny).
Szukam obecnie nowego CD. Poczatkowo chciałem kupić RCD1072 - ładnie pasowałby do kompletu icon_wink.gif , ale jest już nieprodukowany, a nowy design już nie pasuje. Tak więc rozważam kupno CDeka dowolnej firmy (powiedzmy) oferującego dobry dźwiek (i wygląd) w cenie 2000...3000 Pln.
Szukam uniwersalnego napędu i do Sade i do np. G'N'R icon_wink.gif Ważne jest aby dźwięk nie męczył tylko dawał przyjemność icon_wink.gif

Z góry dziękuję tym którzy moga wskazać kilka faworytów, ja mam na celowniku Marantza 7003, Yamahę CDS700, Arcama CD17.

Pozdrawiam,
GP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego rezygnujesz z RCD-1072 i nie chcesz wyszukać w dobrym stanie (najlepiej z pewnej ręki - czyli z ogłoszeń sprawdzonego komisu z gwarancją lub z ogłoszeń na forum audiofilskim) RCD-1070 lub 1072 (a może RCD-991)? 1070 w dobrym/idealnym stanie to 1500-2000zł, 1072 to 2000-2500zł.
http://www.allegro.pl/item859668092_rotel_...72_idealny.html

Skoro aktualne serie Rotela nie leżą Tobie, to zapewne 02 i 06 też nie będą pasowały...
A czy model 1520 (nie wiem, czy pojawiają się za 3 tysiące - zazwyczaj w salonach trzeba dać koło 3500zł) ma za mało wyraźnie zarysowane boki i nie pasuje do przednich uchwytów w Twoim pre i końcówce? Czy coś innego w nim nie pasuje?

Szukasz czarnego czy srebrnego CD?

Nie napisałeś, czy tylko nowe egzemplarze wchodzą w grę (jeżeli tak, to odpadają moję powyższe propozycje)?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...