Skocz do zawartości

Pomoc w doborze sprzętu stereo.


Zwirzu

Recommended Posts

Witam. Chcę kupić jakiś niedrogi sprzęt do słuchania muzyki. Na początku myślałem o amplitunerze 5.1 ale doszedłem do wniosku, że to strata kasy bo film to ja oglądam 1 na rok, więc zdecydowałem się na wzmacniacz + ewentualnie jakiś tuner. Jaki byście polecili tak do 350zł(sam wzmacniacz)? Jeszcze nie miałem do czynienia ze sprzętem tego typu więc jestem zielony w tych sprawach, dlatego nie wymagam zbyt wiele, ma to po prostu w miarę grać icon_razz.gif.

Muzyki słucham mieszanej ale najczęściej to trance i czasem pop, ewentualnie radio icon_wink.gif Mieszkam w bloku i niestety sąsiedzi nie tolerują zakłucania spokoju to głośne puszczanie muzy, czy tam jakieś imprezy również odpadają.

Reasumując, chce jakiś tani nie najgorszy sprzęt tak na dobry początek. icon_wink.gif

Znalazłem aukcje na allegro z Yamaha A-500 za 279zł dobre by to było na start?


PS. Wiem, że takie tematy pewno już doświadczonych użytkowników nużą, ale nie jestem obeznany w tych sprawach więc postanowiłem napisać taki temat po raz enty icon_sad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te kolumienki możesz się jescze załapać. A okazja jest bo wyglądają, że są w bardzo dobrym stanie technicznym i chyba nie często bywają na Allegro a zestawienie Yamaha+Dali uważam za bardzo dobre choć w tej chwili spróbowałem innego i też nie żałuję. Wzmaczniaczy Yamachy jest dużo na aukcjach a może trafi się A-590 o której wspominałem i sam chciałem ją kupić 15 lat temu.

P.S.

Właśnie znalazłem coś co mam do dziś a mianowicie wzmacniacz KD zbudowany na bazie wspomnianego A-590. Solidna konstrukcja, znakomity dźwięk. Polecam.

http://www.allegro.pl/item859839824_yamaha_dsp_a590.html

Przypuszczam ,że z samym A-590 mogą być problemy a cena tego jest bardzo dobra i brak chętnych do kupna a aukcja kończy sie nie długo i na kolumny tez by wystarczylo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...