Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 400-500zł


Recommended Posts

Witam serdecznie. icon_smile.gif

Planuje zakup słuchawek, gdyż moje Creativy [do skypa,za 100zł] nie czują się zbyt dobrze.(czyt. odleciały te "nauszniki" od tego co trzyma je na glowie. Teraz to już czysta magia je założyć. Kabel był naprawiany kilka razy ]

Bezprzewodowe:
Czytałem troche - odradzacie, szumy etc. Nie miałem okazji posłuchać żadnych bezprzewodowych i jakoś ciężko z tym będzie..

Potknąłem się o kabel n razy co powodowało wyrwanie jacka lub zerwanie kabla .
Słuchawki Creativa miały dla mnie dobrą jakość dźwięku - więc wolałbym nie schodzić poniżej tej umownej "normy".
Słuchawki planuje też podłączać do TV.

Sennheisery RS?
jakieś AKG?
Zdaję się całkowicie na wasze doświadczenie.
Cena: 0-500zł

Dziękuję za uwagę icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz kartę muzyczną w kompie??? Jako uzytkownik słuchawek CREATIVE Aurvana LIVE! własnie je polecam. Mam je od niedawna, ale cos nie cos o nich wiem i zaswiadczam, że naprawdę grają jak droższe modele innych producentów. Poza tym jesli lubisz dźwięk przesunięty w górne rejestry i podparty mocnym basem niezłe są jeszcze GRADO SR-60i, ale wybór słuchawek zależy też od tego pod co je podłączasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jaką masz kartę muzyczną w kompie??? Jako uzytkownik słuchawek CREATIVE Aurvana LIVE! własnie je polecam. Mam je od niedawna, ale cos nie cos o nich wiem i zaswiadczam, że naprawdę grają jak droższe modele innych producentów. Poza tym jesli lubisz dźwięk przesunięty w górne rejestry i podparty mocnym basem niezłe są jeszcze GRADO SR-60i, ale wybór słuchawek zależy też od tego pod co je podłączasz.



ASUS Xonar DX/XD
Hmm.. Te słuchawki co podałeś są przewodowe.

Byłem ostatnio w Media słuchałem Senków HD 555 [tez przewodowe]. Słuchawki bezprzewodowe zmyło z wystawy.

Coś wartego polecenia z bezprzewodowych? Może ktoś uzywa jakis Senków z seri RS?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Również jestem ciekaw jakie słuchawki polecacie. Bezprzewodowe czy może tradycyjne? Ja posiadam słuchawki bezprzewodowe Panasonic RP-WF 940T. Link do zdjęcia niemal identycznego modelu pod spodem.
http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3616

Słuchawki mają wbudowaną ładowarkę(ładują się poprzez położenie słuchawek na podstawce, z tym że trzeba dobrze wycelowaćicon_smile.gif ). Są wyposażone w tzw. system SRS WOW, który jest dźwiękiem dookólnym, zasięg do 100 metrów.
Jednak do końca nie jestem z nich zadowolony. System SRS WOW nie wiem jak innych ale mnie po pewnym czasie (dość szybkim) nieco męczy. Słuchawki mają zasięg 100 metrów jednak leżąc na 2 metry od nadajnika (podstawki) potrafią dość często zgubić sygnał. Wprawdzie jest przycisk po naciśnięciu którego automatycznie znajdują sygnał, jednak jest to dość męczące np po lekkim zaśnięciu i obudzeniu się stwierdzamy że słuchamy szumu lub bardzo zniekształconej muzyki. Czy sygnał gubią wszystkie słuchawki bezprzewodowe?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

Również jestem ciekaw jakie słuchawki polecacie. Bezprzewodowe czy może tradycyjne? Ja posiadam słuchawki bezprzewodowe Panasonic RP-WF 940T. Link do zdjęcia niemal identycznego modelu pod spodem.
http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3616

Słuchawki mają wbudowaną ładowarkę(ładują się poprzez położenie słuchawek na podstawce, z tym że trzeba dobrze wycelowaćicon_smile.gif ). Są wyposażone w tzw. system SRS WOW, który jest dźwiękiem dookólnym, zasięg do 100 metrów.
Jednak do końca nie jestem z nich zadowolony. System SRS WOW nie wiem jak innych ale mnie po pewnym czasie (dość szybkim) nieco męczy. Słuchawki mają zasięg 100 metrów jednak leżąc na 2 metry od nadajnika (podstawki) potrafią dość często zgubić sygnał. Wprawdzie jest przycisk po naciśnięciu którego automatycznie znajdują sygnał, jednak jest to dość męczące np po lekkim zaśnięciu i obudzeniu się stwierdzamy że słuchamy szumu lub bardzo zniekształconej muzyki. Czy sygnał gubią wszystkie słuchawki bezprzewodowe?



Witam jest to mój pierwszy post na forum icon_smile.gif

Ja polecam tradycyjne bezapelacyjnie w kwestii jakości dźwięku nie ma co porównywać.

Jakie polecam zależy od kasy:

CAL! ( Baardzo fajne słychawki szkoda ,że małe pady ale da rade icon_smile.gif Recabling i jazda .
Hd555 Super brzmienie bardziej do koncertów ale w pop itp też dają rade icon_wink.gif
Shure SRH 840 Dla mnie król słuchawek icon_smile.gif

Podobno akg 530 są dość dobre ale potrzeba dobrej dziurki icon_smile.gif i zależy czy słuchasz ze stacjonarnego czy z odtwarzacza mp3 a i jeszcze z jakiego, te same słychawki inaczej zagrają z jakimś sony niż z ipodem ;].

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę z odpowiedzią na Twoje pytanie Ancinek icon_wink.gif
Używam Sennheiserów RS130 kupionych w Mp3store za ok. 400zł. Kupiłem je do ćwiczeń gry na gitarze elektrycznej bo jestem wygodnicki i nie chciałem żeby mi się 1000 kabelków plątało pod nogami icon_smile.gif Muszę przyznać, że jest to rozwiązanie bardzo wygodne, słuchawki są dość lekkie i dobrze leżą na głowie. Jakość dźwięku jednak zdecydowanie nie spełniła moich oczekiwań. Do gitary to wystarczy, ale przy odtwarzaniu muzyki słychać wszelkie braki - płytki bas, syczące wysokie tony. Jeśli bardziej niż na komforcie zależy Ci na jakości to nie polecam przepłacania za bezprzewodowe słuchawki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...