Skocz do zawartości

Kino domowe do 1500zł


cano

Recommended Posts

Jak w temacie, szukam optymalnego rozwiązania. Za tę kwotę szukam czegoś co zapewni dobrą jakość dźwięku, nie wiem czy da się znaleźć coś co będzie zawierało i amplituner i DVD (najlepiej z nagrywaniem icon_razz.gif) i kolumny. Nie znam się na tym, więc proszę o pomoc.

Pzdr
cano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że w ogóle zrezygnuję z DVD na rzecz lepszego zestawu głośników. DVD już mam (bez nagrywania i DivX, lepiej poczekać już na Blue-ray.
Pokój:
Niestety pokój z TV połączony jest z kuchnią i o ile sam ma wymiary 4,5x2 to z kuchnią 4,5x4,5 (oba pomieszczenia nie są oddzielone, pokój jest jednak trochę dłuższy niż kuchnia.

KOD
<----2,5m----><---2m--->
________________________  
|                  TV  |   ^
|                      |   |
|  kuchnia             |   |
|                      |   4,5m
|___________           |   |
             \         |   |
              \        |   |
               \_kanapa|   v


Zdaję sobie sprawę, że nic nadzwyczajnego nie uzyskam.
Muzyka: Rock, Classic Rock, Alt. Rock, Progressive Rock, Pop (Zespoły: Pink Floyd,Deep Purple, Led Zeppelin, REM). No i ooczywiście filmy też są ważne :].

Pzdr
cano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja proponuje LG LH-T760IA, mysle ze bedzie dobry no i ma lacze USB a to sie przydaje, a jezeli chodzi o bluraya to w media widzialem taki czytnik bluraya i hd dvd fajna sprawa tylko nie pamietam jakiej firmy kolo 3000zl kosztowal



Właśnie też LG, było o nim, to jedyny odtwarzacz, który łyka zarówno blu ray jak i hd dvd. Zestaw LG ja też bym polecał, może nie tak dobry jak amplituner i kolumny, ale gra całkiem OK, a w tym pokoju, nie największym, będzie się naprawdę dobrze prezentował! No i obsługa takiego systemu nieporównywalnie przyjemniejsza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zestaw LG ja też bym polecał, może nie tak dobry jak amplituner i kolumny, ale gra całkiem OK, a w tym pokoju, nie największym, będzie się naprawdę dobrze prezentował! No i obsługa takiego systemu nieporównywalnie przyjemniejsza.


Przeczytaj wcześniej, jakich gatunków muzyki słucha autor wątku. I spróbuj tej muzyki na tym posłuchać ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sugerujesz ze ze zlozeniem calego zestawu z twoich komponentow starczy mu 1500zl? Mi sie wydaje ze kolega szuka zestawu i tyle!



Kolega chce słuchać muzyki. Gdyby szukał zestawu, nie pisałby o tym. A ta konfiguracja to w sam raz na ok. 1500 zł jeżeli się dobrze rozejrzeć. Fakt, że bez suba ale tym głośnikom nie brakuje basu. Zawsze można dokupić sub później.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Do dwóch tysięcy powinno ci się udać kupić coś fajnego. Śledź promocje i takie tam. Na przykład kino domowe Sony, nówka, można już znaleźć za niecałe 1700 złotych. Opinie też ma bardzo dobre. Nie tylko te z netu, ale znajomi sobie kupili i są bardzo zadowoleni. Szczególnie fakt, że nie było problemów z zainstalowaniem sprzętu im się podobał, zawsze to o koszt fachowca mniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...