Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Johnny

Zestaw stereo do 2200zł

Witam!
Chciałbym kupić zestaw stereo, ale nie znam się. Myślałem nad kolumnami JBL Balboa 30 + wzmacniacz Yamaha AX-497. Czy wzmacniacz będzie pasował do tych kolumn? Czy jest to dobry wybór, czy może zamienić na coś innego? Muzyki słucham różnej: Metal, Klasyka, Trance ogólnie wszystkiego, pokój ma około 20m2. Mogę przeznaczyć do 2200zł na całość. Zestaw początkowo będzie podłączony do komputera. Czy macie jakieś propozycje? Z góry dzięki.

Do tego wzmacniacza aż się prosi dobrać pasujący odtwarzacz, zwłaszcza, że ten Yamahy jest całkiem dobry.

Balboa są bardziej kolumnami do kina niż do muzyki. Jeżeli lubisz takie "konturowe" brzmienie, może lepiej JBL Northridge?

Moim zdaniem cena balboy jest zbyt wygorowana. Lepiej kupic E80, E90 lub cos calkiem innego. Np Magnat Monitor 1000 do metalu jak znalazl icon_biggrin.gif

Nie kupuj jakichkolwiek kolumn bez odsłuchu. Rok temu byłem zdecydowany na zakup, po odsłuchu wybrałem jednak zupełnie inne kolumny. Słuchasz różnej muzyki, powiedz, jakie brzmienie preferujesz: miękkie, delikatne czy mocniejsze, estradowe?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0