Skocz do zawartości

arcam AVR600+P1000


piotr pc

Recommended Posts

Witam
mam prośbę o konsultację następującego pomysłu. Lada dzień odbieram nowy amplituner Arcama AVR600. A jednocześnie posiadam przedwzamcniacz P1000. Czy warto użyć obu urządzeń w następującej konfiguracji : AVR 600 jako przedwzamcniacz a P1000 jako końcówka mocy?
Posiadam zestaw kolumn firmy Definitive Technology :
jako fornty : BP 7001SC
centralny : C/L/R 2500
satelity : BPVX - 4 szt.
całość do systemu 7.1.
Może podpowiecie czy warto zabawić się w jakieś połączenia bi-amp lub bi-wire?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam , mam następujący problem z moim amplitunerem ARCAM AVR 100 mianowicie menu TV nie włącza sie za każdym razem tylko wtedy jak sobie akurat chce.. Dodatkowo nie mogę ustawić tak aby zawsze grały mi wszystkie głośniki. Tzn. w charakterystyce Hall , Stereo albo Pro logic i pod każdym urządzeniem. Mam podlączony tuner Sat , PS2 , kompakkt i magnetofon..
Niestety kiedy oglądam np. tv włączają sie tylko 4 glośniki z sześciu ... nie umiem sobie z tym poradzić .czy to może być wina złych ustawień?
Dziękuje za pomoc bo mi ręce opadly już..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Dalej ten sam problem.Telewizor lcd czasem zaskakuje z obrazem ale przeważnie nie ale to drobiazg,tak na marginesie . Chodzi mi o ustawienie głośników bo np. na HALL są włączone na wyjściu AUX wszystkie a na ustawieniach Stereo i Dolby digital włączone są tylko niektore . Czy to też możliwe że nie zapamietuje ustawień ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Arcam P1000 to nie przedwzmacniacz, tylko 7-kanałowa, bardzo dobra końcówka mocy. Oczywiście możesz podłączyć AVR600 jako przedwzmacniacz i zasilić kolumny P1000, będzie to znacznie lepiej grało niż z AVR600. Z drugiej strony nie rozumiem, dlaczego do posiadanej przez Ciebie tak dobrej końcówki mocy kupujesz amplituner. Znacznie lepszym rozwiązaniem byłby zakup przedwzmacniacza.
Jeśli masz pytania, służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...