Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
senat

Sluchawki do 200zl

Recommended Posts

Jeśli myślisz o tym, aby je ze sobą czasem gdzieś zabrać to koss porta pro. Jedyny problem, że będą droższe niż 200zł, ale warto dołożyć.

Sluchawek bede uzywal tylko w domu.

Czyli juz wiem czym sie charakteryzuja sluchawki otwarte i zamkniete, ale maja one jakies zastosowanie do roznych rodzajow muzyki. Ze np zamkniete to bardziej do rocka, a otwarte do disco czy jak?

Cytat

Sluchawek bede uzywal tylko w domu.

Czyli juz wiem czym sie charakteryzuja sluchawki otwarte i zamkniete, ale maja one jakies zastosowanie do roznych rodzajow muzyki. Ze np zamkniete to bardziej do rocka, a otwarte do disco czy jak?

No przecież Ci napisałem, że do rocka potrzebujesz słuchawek zamkniętych:

http://audio.com.pl/forum/index.php?showtopic=1581

Niskie dźwięki lepiej przenoszone są w słuchawkach o konstrukcji zamkniętej - a właśnie niskie dźwięki odgrywają njawiększą rolę w muzyce rockowej.

Czyli zamkniete. Moze jakies Sennheisery? Co powiesz o HD202? A moze HD212? Sa stosunkowo tanie i wygladaja no fajne. Albo jakies inne?

Cytat

Czyli zamkniete. Moze jakies Sennheisery? Co powiesz o HD202? A moze HD212? Sa stosunkowo tanie i wygladaja no fajne. Albo jakies inne?

Ja nic nie powiem icon_wink.gif

Nie słuchałem tych, o których piszesz.
Poszukaj opinii w internecie ale najlepiej, gdybyś .. wyrobił sobie własną przesłuchując je sam.

Z chęcią jej wysłuchamy/przeczytamy. icon_biggrin.gif

Posłuchaj Sennheiserów najpierw, nie wiem jakie masz tam preferencje, ale te słuchawki grają nieco ciemno w porównaniu do konkurencji, nie każdemu się podoba.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować