Skocz do zawartości

Jaka antena???


Mateusz-8

Recommended Posts

Witam! Chciałem się pochwalić a zarazem poradzić, Otóż kupiłem HK 3390 i Tonsile Maestro II 180. Zestawienie to uważam za bardzo udane. Można czerpać ogromną frajdę z słuchania muzyki (wreszcie...) Mieszkam w Piotrkowie Tryb. i ogólnie w moim mieście nie ma większego problemu z odbiorem fal radiowych... Ale nie w moim domu. Nie wiedzieć czemu gdy miałem Pianocrafta bez problemu łapałem Eske, Planete, Złote przeboje wszystko w stereo na kawałku druta... Teraz na Harmanie mam RMF ZET i lokalną stacje. Troszkę mnie to irytowało i kupiłem wewnętrzną antenę Telmoru (zachwalaną na różnych forach) ze wzmacniaczem. Coż... wyrzucone pieniądze. Nic to nie pomogło nadal mam wyżej wspomniane 3 stacje... Troszkę to frustrujące bo bazarowa wieża za 150 zł odbiera na kawałku przewodu dokładnie tak samo... I właśnie chciałbym odbierać chociaż te stacje które jeszcze do niedawna na Pianocrafcie mogłem, w związku z tym co mam zrobić???Mogę kupić antenę zewnętrzną i przymocować ja do balkonu, ale nie wiem jaki model i czy to cos da??? Proszę o pomoc w tej sprawie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kolega Muzyczny był szybszy o cały dzień, ale odpowiedzi i tak brak. Jak nie z dekodera, to może klasyczny miedziany dipol albo coś od tej firmy : http://www.dipol.com.pl/anteny-radiowe,4346.htm . Najpierw spróbować w domu (mam na myśli pokój lub inne pomieszczenie), a jak nie da rady to za okno albo na dach.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...