Skocz do zawartości

JBL BALBOA czy B&W 603do elektroniki


tomgda

Recommended Posts


Paradigmów nie słyszałem. A jaki konkretnie model ? Ostatnio czytałem opinie z nazwą paradigm że ktoś był strasznie rozczarowany że grały jak altusy podobno. Ale generalnie opinie są skrajnie podzielone. Gdzie można ich odsłuchać w trójmieście ?

Słyszałem około 10 lat temu b&w 603 i do tej pory pamiętam ten dźwięk bo zrobił na mnie wrażenie. Wypełnił cały sklep przestrzennością.

Balboa słyszałem ostatnio w zestawie kina domowego z H/K i grały też przyjemnie z elektroniką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradigmy to : albo 7 albo 9 lub 11

To może coś w kwestii Paradigmów powiem w końcu też je posiadam:)
(i z góry piszę, nie chwalę bo mam, żeby nie było)
Po pierwsza - to zdementuję określenie jako by miały grać jak Altusy (to chyba ta osoba nie słyszała albo Paradigmów albo Altusów)
Dalej: potrzebują dobrego pomieszczenia - jak to każde podłogowce (u mnie w połączeniu z Denonem ) grają dobrze, dziarsko, i głośno icon_smile.gif i angażująco..
Warto je posłuchać - dynamiki dużo, nie mączą są dość uniwersalne, świetnie nadają się do muzyki z kopem.
Generalnie to i tak nie przepadam za bardzo liniowym dzwiękiem bo staje sie dla mnie często nudny ( po prostu preferencje mam takiej)
Opinie skrajne - z tego względu, że często ludzie mają odmienne gusta muzyczne (jeden lubi monitory, inny podłogowce, jeden lekkie granie drugi mocne) kwestia co jest wyznacznikiem dla kogo) i tak jeden siedząc słuchając Paradigmów stwierdzi, że mają mają basu, drugi, że wystracza a 3 , że aż nadto.
Dlatego...... bez odsłuchiwania sie nie obejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...