Skocz do zawartości

Słuchawki sennheiser hd 555 problem


Recommended Posts

Witam, kupiłem sobie słuchawki sennheiser hd 555 do komputera. Na komputerze mam karte zintegrowaną, chce kupić karte muzyczną ale mam też inną opcję.
Mogę wyciągnąć od ojca wzmacniacz HK 645 vxi, on ma wejście słuchawkowe i jego podpiąć pod pc i do niego słuchawki, ale nie wiem czy nie lepiej będzie kupić porządną karte muzyczną.
Słyszałem wiele dobrych opinii o asus dx, ale zastanawia mnie jeszcze muzyczna zewnetrzna na usb E-MU 0202, ponoć świetny. budżet to tak do 300 zł max, najlepiej jak najtaniej. Dźwięk puszczany z komputera.
Dzięki za odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage niewieki budzet to najlepiej chyba bedzie kupic Asus xonar, ma niezly wzmaciacz sluchakowy, zdaje sie nawet, ze HD650 ciagnie. No i xonar jest niezle izolowany od zaklocen wystepujacych we wnetrzu komputera..Generalnie ma b. dobra jakosc jak na karte muzyczna. Sam mam HD555 i na poczatku podlaczylem je do PC do karty zintegrowanej z plyta glowna. PORAZKA. Pioneer A6 do PC a sluchawki do A6 i juz o wiele lepiej. Ale generalnie dzwiek ze swyklej karty z PC nie jest najwyzszych lotow. O Xonarach natomiast slyszalem, ze do muzyki sa o wiele lepsze od Creatiwow np XFI.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja postawiłbym na zewnętrzną na przykład taką: http://dj-sklep.pl/p/pl/1565/behringer+f-c...ol+fca+202.html. Trochę ponad budżet jaki Proponujesz, ale chyba jeszcze do przełknięcia. A swoją drogą to ciekawe. W swoim kompie mam zintegrowanego SoundMax-a od Analog Devices a słuchawki to wprawdzie budżetowe JVC HA-RX 300, lecz nie powiem złego słowa na jakość dźwięku z tego zestawienia.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek z tego co wiem to zadna ze zintegrowanych kart dzwiekowych na PC nie daje dobrej jakosci dzwieku:) Brzmia poprostu fatalnie jezeli je porownasz z chocby prostym odtwarzaczem CD za wiecej niz 1000zl. Ale moze sie myle, jezeli jednak jest dobra to prosze podaj model plyty glownej z ktora jest zintegrowana, moze komus sie przydac taka informacja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Ten Komp to trochę staroć przypuszczam że takiej płyty już nie można kupić (ASUS A7V880) http://www.uno.pl/t_55/a7v880/ , http://www.asus.com/999/html/events/mb/soc...80/overview.htm . Ja nie mówię że nie może być lepiej, tylko że jest dobrze. Z moich doświadczeń wynika że dobrze jest powyłączać wszystkie zbędne urządzenia (wejścia i wyjścia), a w pierwszej kolejności zdezaktywować wejście mikrofonowe. Poprawa jest niebagatelna.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze Twoja sluchawki jako tako ciegnie,skoro jak sam twierdzisz to budzetowy model. Ale HD555 maja juz troche wieksze wymagania niz zintegrowana karta muzyczna, przypszczam, ze Realtec na ktorym Tomi slucha ma podobna jakosc dzwieku. Poprostu do niedawna nawet uwazana za b dobra karta Creative Xfi nie jest specjalna w stereo. Moj kolega ma ja i testowalismy jej dzwiek na HD555 i jego Creative Aurvana XFI cos tam , najdrozsze sluchawki Creativa. Jest poprostu naladowana efektami specjalnymi, co jest dobre do gier, niekoniecznie do muzyki. Inne karty w tym moj realtec ze stosunkowo nowej plyty glownej to badziewia jezeli chodzi o jakosc stereo, a juz w zupelnosci nie radza sobie z troszke lepszymi sluchawkami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...