Skocz do zawartości

Brak dzwiekow podczas grania na sluchawkach


Recommended Posts

Witam Wszystkich mam od jakiegos czasu taki problem ze jak podlacze sluchawki to w niektorych grach np. Divinity 2 nieslysze wszystkich dzwiekow tj. muzyki, krokow biegnacej postaci czy odglosow walki. Slychac tylko gdy przesune kamere/rusze myszka w gore i ktorys rog to sa wszystkie dzwieki ale tak sie nie da grac.
W zdecydowanej wiekszosci wszystko jest OK. Przelaczalem takze w ustawieniach karty z 5.1 na Headphones lecz niestety bez skutku.

Konfig dzwieku to:
X-Fi Gamer
Koss UR-40
Creative Inspire 5.1 (do tego podlaczam sluchawki)

Jakies sugestie? icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podłączasz słuchawki do głośników, a nie bezpośrednio do karty??? Jeśli tak to sugeruję podpięcie do karty, to może być problem, choć nie ukrywam, że to dziwne zjawisko.



no spoko tylko gdzie do karty jak mam glosniki 5.1 i zajmuja mi 3 podlaczenia zostaje jedno wolne ale to na mikrofon.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Udalo mi sie podlaczyc poprawnie front panel do karty dzwiekowej i jak podlaczam sluchawki do front panel'a to dzwieki sa wszystkie i glosniki sie wyciszaja jest tak jak byc powinno ale mam takie nieprzyjemne buczenie i to nie non stop tylko np. jak przewijam strone internetowa w dol to w trakcie przewijania mam takie ciche buczenie w sluchawkach podczas grania tez jest takie cos tylko non stop wyjatkiem jest ekran "Loading..." tam jest cisza. Normalnie podczas nierobienia nic jest ok, muzyka z foobar leci miodzio. Moze smieszne okreslenie ale to buczenie to takie delikaniejsze "skrzypiace drzwi" icon_razz.gif

P.S.
Dopiero teraz pisze bo niemialem net'a :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...