Skocz do zawartości

Pioneer S-V325 - Kolosalna roznica w cenie ... Warto ?


girrand

Recommended Posts

Witam serdecznie . Mam zamiar zakupic sobie glosniki Pioneer S-V325 . Znalazlem je w ceneo - http://www.ceneo.pl/140116 .

1) Dlaczego jest az tak duza roznica w cenie miedzy pierwszym sklepem a kolejnym ( prawie 900 zl) , Czy te drugie glosniki sie czyms roznia ? A moe te tansze to podrobiony shit ?
2) Czy te glosniki sa warte swojej ceny ? Moze cos innego do tysiaca pln'ow ? zastosowanie - muzyka , kino domowe.

Pozdrawiam i czekam na kazda sugestie i pomoc icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tak dużej różnicy w cenie to prawie na 100% można stwierdzić, że ktoś się pomylił przy jej wprowadzaniu i powinna być pewnie wpisane 1779PLN a nie 779PLN. Możesz próbować kupić je w takiej cenie ale znając życie to kolesie się sianem wykręcą i powiedzą ,że to błąd na stronie choć jak się orientuję to wedle przepisów towar powinien być sprzedany w takiej cenie w jakiej jest oferowany czy to na półce sklepowej czy to w sklepie internetowym. Dopilnowanie prawidłowości ceny przy toważe spoczywa po stronie sprzedawcy i za swoje błędy on ponosi odpowiedzialność. ( Tak kumpel kiedyś kupił aparat Canona w USA -zamiast 3000$ zapłacił 300$).
Co do jakości to mogę tylko powiedzieć ,że Pioneer zawsze był znany z solidności swoich konstrukcji i dobrego dźwięku ale nie słyszałem tego zestawu więc się nie będę wymondrzał ,że zagrają tak czy siak albo jeszcze lepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...