Skocz do zawartości

Peugot 306, radio Sony CDX-GT430U


Recommended Posts

Witam,

Jako, ?e w temacie car audio jestem od bardzo niedawna (niespe?na rok od zakupu samochodu - Peugota 306) moja wiedza w tym temacie jest bardzo niewielka.

Przejd? do rzeczy, ostatnio kupi?em nowe radio Sony CDX-GT430U (4x 52 W). Przy tej okazji zacz??em si? zastanawia? nad wymian? g?o?nik?w. Obecnie zainstalowana jest jaka? bli?ej nieokre?lona dwudro?na konstrukcja. Chcia?bym wymieni? je na jakie? lepsze rozwi?zanie. Jednak nie chc? inwestowa? dodatkowych ?rodk?w czy to we wzmacniacz czy subwoofer, w zupe?no?ci zadowol? mnie dwa g?o?niki.

Jeste?cie w stanie zaproponowa? jakie? modele?

pozdrawiam
kawulec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej w tym temacie jestem laikiem. Nie chcę inwestować zbyt dużej kwoty ponieważ najprawdopodobniej w najbliższym czasie zmienie auto. Obecne przejmie mój Ojciec a mu nie szczególnie zależy na jakości - ważne żeby brzęczało.

Radio zawsze mogę sprzedać na Allegro, tylko na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego? Inaczej jakie wady ma obecne? Edytowano przez muzyczny_gość
prosze uzywać fukcji 'odpowiedz'
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardzo rozchodzi sie o finanse i czy masz ucho do słuchania, a jak zamierzasz sprzedać auto razem z glośnikami kup najtańsze jakie są..
Generalnie z określeniem CA w aucie jest to b.długa droga która musi mieć wyznaczony cel.
Wszytko jest tu od siebie zależne, czego się oczekuje w samochodzie, ile ma sie kasy nie tylko na sprzęt ale i na prawidłowy montaż audio..uwierz mi nie są to nawet małe pieniądze, wiedza, i cierpliwość to podstawa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...