Skocz do zawartości

Cambridge Audio 840 A V1 i V2


PrzemekB

Recommended Posts

Witam !
Chcę kupić wzmacniacz Cambridge Audio 840 A i poszukuje informacji, jaka jest różnica dźwiękowa między wersją V1 i V2. Wiem o różnicy w SNR (WERSJA V2 to 93dB natomiast V1 >83 dB), poza tym nie udało mi się znaleźć żadnych udoskonaleń w V2 . Czy ktoś słuchał obydwu wzmacniaczy? Czy v2 brzmi znacznie lepiej? Chodzi mi o wrażenia słuchowe.
Może ktoś podpowie gdzie można kupić ten wzmacniacz najtaniej?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cena 4700 zł za Cabridge Audio Azur 840A V2 to zdzierstwo.
Cena tego wzmacniacza w sieci sklepów jedynego oficjalnego dystrybutora w UK to 800 funtów = 3600zł, ale jest jeszcze dostępna wersja "graded", czyli egzemplarze powystawowe za 600 funtów = 2700zł.
Zobacz sam Richer Sounds



No to teraz zadzwon sobie do tego sklepu i sprobuj to kupic. Po pierwsze nie ma juz praktycznie towaru a po drugie nie wysylaja tego nigdzie poza UK. Cenka natomiast niezla to prawda icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie wieści!
O sklepie Richer Sounds wiem już od jakiegoś czasu, nowy wzmacniacz za 800 funtów można u nich zamówić w sklepie internetowym, ale nie ma opcji wysyłki poza wyspy i to jest problem. Jak to ściągnąć do Polski? Modele powystawowe są niestety dostępne tylko w niektórych sklepach i nie można ich zamawiać przez internet. Szkoda bo 2700 zł za CA 840 V2 to super cena. 4700 w Polsce to niestety cena zaporowa ale w Niemczech jest jeszcze drożej (1400 euro).
Czy ktoś odsłuchiwał i porównywał CA 840 A V1 i V2 na razie niema żadnych głosów w tej sprawie?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...